Ocenili sme víťazov Vy rozhodujete, my pomáhame aj v Trnave

23. júla 2018

V piatok 29.júna sme ocenili víťazné projekty zo štvrtej edície programu Vy rozhodujete, my pomáhame v Trnave. Prečítajte si viac o víťazných projektoch na stránke MTT: http://www.mtt.sk/up/vysielana-reklama/REKLAMA-23-07-2018  alebo si pozrite k tejto téme aj zaujímavú reportáž.

1.miesto:

Občianske združenie Škôlka pod lipkou

REVITALIZÁCIA AREÁLU MATERSKEJ ŠKOLY V JAME 27 V TRNAVE

OZ Škôlka pod lipkou spojilo rodičov, pedagógov a dobrovoľníkov revitalizovať vonkajšie priestory škôlky, hlavne záhradu, aby následne deťom spríjemnila pobyt na čerstvom vzduchu a pomohla budovať ich pozitívny vzťah k prírode, zeleni a pobytu vonku. Cieľom je inštalácia hravých a zároveň dekoračných a náučných prvkov, výsadba úžitkovej a funkčnej zelene (bylinková záhrada, skalka, stromy, trvalky). Umožníme deťom vnímať a cítiť prírodu aj v ich každodennom živote v škôlke.

2.miesto:

Slovenská spoločnosť pre spina bifida a/alebo hydrocefalus, o.z.

TVORÍME SPOLOČNOSŤ PRE VŠETKÝCH

Pre deti a mladých ľudí so zdravotným znevýhodnením je u nás minimum príležitostí tráviť aktívne a zmysluplne voľný čas v spoločnosti ostatných. My sme vytvorili komunitu dobrovoľníkov, ktorí sú ochotní prísť, asistovať, športovať, rozvíjať schopnosti a prekonávať rôzne prekážky spoločne so zdravotne znevýhodnenými. A je to pre obe strany hodnotne strávený čas! Chceme naďalej tvoriť príležitosti k spoločným zážitkom a viesť ďalšie generácie k budovaniu spoločnosti, kde je miesto pre všetkých.

3.miesto:

Streetbeats crew

TANEČNÝMI KROKMI ZA ZDRAVÝM ŽIVOTNÝM ŠTÝLOM

Tanečná škola STREETBEATS CREW rozvíja dlhodobo talent mladých i starších tanečníkov. Počas celého týždňa trávi množstvo detí a mladých ľudí z Trnavy a blízkeho okolia svoj voľný čas v priestoroch tanečnej školy, ktorú zastrešuje OZ STREETBEATS CREW, Trnava. Cieľom projektu je prostredníctvom tanca spájať generácie a záujem o zdravý životný štýl a tanečný štýl hip-hop. Workshopy zamerané na žiakov Trnavského kraja majú za cieľ rozvíjanie pohybovej kultúry, zručností a tímovej spolupráce.