Buď. fit – Zostaňte plní energie aj na jeseň

20. augusta 2018

Všetci máme radi horúce letné dni, ale aj jeseň môže byť skutočne osviežujúca a pestrá. Je pred nami septembre, dni sa pomaly skracujú, sú chladnejšie, slniečko nesvieti tak intenzívne, preto aj my musíme vyvinúť väčšie úsilie, aby sme sa udržali zdraví a fit. Pridajte sa k nám a využite toto nové obdobie na to aby ste zmenil svoj postoj k zdraviu, vášmu telu ale aj mysleniu. Viac športových aktivít, zdravší životný štýl. Toto všetko vám pomôže udržať sa zdraví a fit. My vás  s tým môžeme pomôcť. Budúci týždeň sa znova začne ďalšia fáza programu na podporu zdravia našich kolegov!

Buď.fit program je zameraný na malé kroky, prostredníctvom ktorých, vám Tesco môže pomôcť žiť zdravšie a ponúkať podporu v troch kľúčových oblastiach: zdravé stravovanie, šport a zdravý životný štýl.

Program sa odštartuje športovým dňom pre kolegov na podujatí Veľkolepá rozlúčka s letom. Aj v septembri sa môžete tešiť na množstvo aktivít, ktoré vám pomôžu žiť zdravšie a cítiť sa lepšie. Pridajte sa k nám a zapojte sa do individuálnej alebo tímovej bežeckej súťaže. Môžete sa tešiť na košíky s ovocím a získajte zľavu na vašu Mulisportkartu! Informácie o všetkých aktivitách, ktoré pripravujeme, budú čoskoro zverejnené na webových stránkach mojetesco. Takže nezabudnite nás pravidelne sledovať TU. 🙂