Horoskop pre kolegov 20.8.-26.8.2018

20. augusta 2018

Baran 20.3. – 19.4

Čakajú vás rušné dni, ktoré si budete užívať. Vďaka jednému úspechu sa stanete hviezdou celého týždňa. Budete si užívať priazeň svojich kolegov a priateľov a zaslúžene dostanete niekoľko príjemných pochvál. Využite toto príjemné obdobie na to, aby ste požiadali vášho nadriadeného o malú službu. Či to bude povýšenie, vyšší plat alebo vytúžená služobná cesta, teraz sa vám váš sen môže konečne splniť.

Býk 21.04. – 21.05.

Domov bude pre vás tou najväčšou odmenou. V práci zažijete ťažké obdobie a budete musieť urobiť aj pár nadčasov. Navyše si v niektorých veciach nesadnete s kolegami, čo vám poriadne skomplikuje situáciu. Preto budete hľadať útechu u svojich najbližších. Tam sa dočkáte vytúženého pokoja a úplne vypnete od ostatných nepríjemných povinností.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Vždy ste bezprostrední a nemáte problém s tým, čo si o vás budú myslieť iní ľudia. Tentoraz však na svoju úprimnosť doplatíte. Jednému človeku vaše slová nepadnú dobre napriek tomu, že budete mať pravdu. Veľmi vás to zabolí, ale nateraz nemôžete s touto situáciou nič urobiť. Nechajte ho upokojiť sa a potom sa ospravedlňte za nevhodne podaný názor.

Rak 22.06. – 22.07.

Najviac pozornosti sústreďte na financie. Potrebujete si urobiť poriadok v niektorých záležitostiach, aby ste sa zbavili niektorých malých dlhov. Stačí urobiť pár zmien, ktoré vás dostanú z týchto ťažkostí. Víkend sa bude niesť v dobrej nálade. Dozviete sa milú novinku, ktorá vám prinesie splnenie jedného veľkého sna. Nebojte sa naplno prejaviť radosť, je to pre vás zaslúžená odmena.

Lev 23.07. – 23.08.

Budete čeliť jednej nečakanej zmene. Po prvotnom sklamaní pochopíte, že sa nakoniec všetko deje vo váš prospech. Takže radšej zatnite zuby a i keď vám nebudú všetky veci vyhovovať, splňte ich. Na koniec týždňa si ušetrite sily pre jedného svojho kamaráta. Ten bude potrebovať vašu pomoc, aby sa dostal z jednej zauzlenej situácie. Váš názor bude pre neho veľmi dôležitý.

Panna 24.08. – 23.09.

Musíte si urobiť poriadok vo vzťahu. Pokiaľ si už nemáte čo povedať, prišiel ten správny čas rozlúčiť sa. Zbytočne sa vzájomne oberáte o energiu. Mali by ste si preto dobre premyslieť, či ešte chcete jeden o druhého bojovať, alebo si nájdete novú lásku. V práci sa vám stane jedna malá nehoda. Nerobte si z nej ťažkú hlavu, jej dôsledky sa vám podarí veľmi rýchlo vyriešiť.

Váhy 24.09. – 23.10

Dostanete zaujímavú pracovnú ponuku. Najviac vás osloví zloženie tímu, s ktorým máte spolupracovať. Pôjde o veľmi zaujímavých ľudí, ktorí vám z profesijného hľadiska môžu toho veľa odovzdať. Odvážte sa smelo hovoriť o svojich názoroch. I keď sa niekedy pomýlite, ostatní budú vedieť, že sa ničoho nebojíte a máte kreatívne nápady.

Škorpión 24.10. – 22.11.

V strede týždňa vás čakajú dôležité pracovné udalosti. Mali by ste sa na ne svedomite pripraviť, aby ste nič nepodcenili. Potom už budú nasledovať dni zábavy. Dostanete pozvanie na oslavu, na ktorej stretnete zaujímavých ľudí. Nie je vylúčené, že tam nájdete aj svoju osudovú lásku. To vás nabije energiou a pomôže vám to preniesť sa aj cez zvyšok mierne nudných februárových dní.

Strelec 23.11. – 21.12

Zloženie hviezd bude priať cestovaniu. Začnete plánovať letnú dovolenku, čo vás príjemne naladí. Kvôli tomu prehliadnete nečisté ťahy, ktoré na vás robí jeden človek z blízkeho okolia. Našťastie ste takýto podraz očakávali, tak vás to nezastihne nepripravených. Všetko vezmete do vlastných rúk a nakoniec to využijete vo svoj prospech.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Nepožičiavajte nikomu peniaze. Teraz na to nie je vhodné obdobie a s veľkou pravdepodobnosťou by ste ich už nikdy neuvideli. Dávajte si pozor, aby ste sa nepopálili, pretože priveľmi dôverujete cudzím ľuďom. Radšej sa poraďte s vašim najlepším kamarátom, aby ste si dokázali od naoko skvelých nápadov udržať trochu odstup. Nemôžete sa nechať zlákať na každú lákavú ponuku, ktorá nakoniec nie je až tak atraktívna.

Vodnár 21.01. – 19.02.

Zaujmete sa jedným súkromným projektom, ktorý vám vezme veľa času. Úplne vás pohltí nápad, s ktorým prišiel váš partner. Je to pre vás lákavá výzva, aby ste dokázali niečo úplne nové. Vďaka tomu si dokážete, že pre vás nie je náročná žiadna prekážka. Od piatka sa bude všetko točiť okolo jednej blízkej osoby. Strhne na seba všetku pozornosť a vy sa ani nenazdáte, ako vám kvôli tomu utečie celý víkend.

Ryby 20.02. – 20.03.

Podarí sa vám strhnúť masku z tváre jedného priateľa. Mali ste už dlhší čas podozrenie, že s vami nehrá úprimnú hru. Teraz vás nahnevá natoľko, že už budete musieť odhaliť pravdu. Napriek tomu vás to poriadne zabolí. Preto budete hľadať uvoľnenie a zabudnutie pri športe alebo počas dlhých prechádzok v prírode. Takto chcete čo najskôr na všetko zabudnúť.

Zdroj: internet