Buď. fit – Zostaňte plní energie aj na jeseň

30. augusta 2018

Milé kolegyne, milí kolegovia,

obdobie horúcich letných dní a dlhších dovoleniek je už za nami a ja pevne verím, že ste si počas nich oddýchli. Dni sa skracujú, sú chladnejšie a slnko nesvieti tak intenzívne, aj práve preto Vám chceme pomôcť zostať aj naďalej plní energie aj počas jesene. Som veľmi rada, že Vám môžem oznámiť začiatok jesennej etapy kampane Buď. fit. Tento program v sebe zahŕňa všetky maličkosti, ktoré nám majú pomôcť žiť zdravšie. Sú rozdelené do troch oblastí programu Buď. fit: Viem čo jem, Mysli na svoje zdravia a Športuj. Neváhajte a zapojte sa do aktivít, ktoré sú nie len zábavné, ale aj prospešné pre Vaše zdravie.

Počas dvoch mesiacov (od 4.9. do 6.11.) bude pre všetkých kolegov pripravený 1x do týždňa (každý utorok) košík plný čerstvého a šťavnatého ovocia. Pre vegánov je ovocie základným elementom ich stravovania. Tak neváhajte a využite túto príležitosť zdravej desiaty v práci . Verím, že Vám padne na úžitok!

Na konci leta nás čaká najväčšie podujatie pre kolegov  -Tesco športový deň 2018 – Veľkolepá rozlúčka s letom v areáli hotela Dixon v Banskej Bystrici. V rámci tohto dňa je pripravený skvelý sprievodný Buď. fit program. Počas neho si môžete dať odmerať Vaše telesné hodnoty, využiť konzultácie s lekárom, skúsiť lekcie jogy, ochutnať zdravé produkty. Je toho naozaj veľa na čo sa môžete tešiť. Dúfam, že sa tam všetci stretneme.

Ja osobne som veľkým fanúšikom bicyklovania a korčuľovania a pravidelne cvičím pilates. Ak ste doteraz nenašli svoju obľúbenú športovú aktivitu, práva teraz máte možnosť získať na tri mesiace Multisport kartu za zvýhodnenú cenu 18 Eur pre všetkých kolegov v Tesco. Pri športe sa vždy cítim plná energie a zlepší mi náladu Verím, že sa tak budete cítiť aj vy.

Zároveň sme si pre Vás pripravili bežeckú súťaž, ktorej sa môžete zúčastniť individuálne a dobehnúť si pre Multisport kartu na celý rok zadarmo alebo s kolegami vytvoriť desaťčlenný tím a spoločne zabehnúť 1332 km – vzdialenosť medzi kanceláriami Praha-Krakow-Bratislava-Budapešť. Na tím, ktorý túto vzdialenosť zabehne ako prvý, čakajú ďalšie zaujímavé ceny.Verím, že si to užijete a popritom sa spoločne aj zabavíte!

Pevne verím, že sa Vám jesenná edícia program Buď. fit bude páčiť. Pridajte sa ku mne a zmeňte svoj postoj voči svojmu telu a mysli.

Ela

PS: A to nie je všetko, pripravujeme pre Vás ďalšie aktivity, na ktoré sa môžete tešiť po Vianociach!