Podporte Nadáciu Tesco v druhom ročníku ocenenia Slovenský Goodwill 2018

4. septembra 2018
​Druhý ročník prestížneho ocenenia Slovenský Goodwill 2018 už odštartoval a my sme hrdí, že sa s Vami môžeme podeliť o skvelú správu. Nadácia Tesco spolu s jej správkyňou Veronikou Bush je nominovaná na ocenenie v kategórii Partner.

Slovenský Goodwill oceňuje firmy, ktoré si ľudia vážia pre ich zodpovedný prístup k podnikaniu. Hľadá tie vodcovské osobnosti, ktoré sú prospešné svojmu okoliu, prispievajú ku skvalitňovaniu života ľudí v regióne, v ktorom pôsobia a celkovo sa zasadzujú o šírenie dobrej vôle.

Tento rok môžete v kategórii Partner podporiť svojím hlasom správkyňu Nadácie Tesco a riaditeľku komunikačného oddelenia Veroniku Bush, ktorá sa prostredníctvom aktivít Nadácie Tesco snaží inovatívne a efektívne podporovať verejne prospešné aktivity na celom Slovensku. Svojim prístupom k tejto funkcii motivuje ostatných, aby konali zodpovedne a transparentne. Už od roku 2011 sa Nadácia Tesco snaží svojimi projektami pomôcť komunitám na celom Slovensku. Darovanie potravín ľuďom v núdzi, spolupráca s Potravinovou bankou, rozvíjanie schopnosti farmárov presadiť sa na trhu, pomoc kolegom v núdzi, či podpora neziskových organizácií, to všetko a oveľa viac zastrešuje Nadácia Tesco a cieľom prinášať zákazníkom každý deň niečo naviac.

Podporte Nadáciu Tesco a jej správkyňu Veroniku Bush v hlasovaní Slovenský Goodwill 2018 v kategórii Partner. Hlasovať môžete do 30.9. 2018 na stránke https://www.slovenskygoodwill.sk/nadacia-tesco.