Týždenný horoskop pre kolegov 22.10-28.10.2018

22. októbra 2018

BARAN
Stále budete mať veľa energie, ktorú môžete využiť v prvom rade v profesijnej oblasti. Preto ostanete v práci ďalší týždeň úspešní, šikovne zvládnete aj najnáročnejšie úlohy a podáte výborné výkony. Bonusom vám bude aj priazeň nadriadených, ktorú si teraz užijete do sýtosti. Hviezdy sľubujú tiež dobré financie.

BÝK
Dobrú náladu, ktorá sa k vám minulý týždeň pridružila, využívajte ako inšpiratívne fluidum v profesijnej oblasti aj v nasledujúcich dňoch. Dostatok entuziazmu a pracovné úsilie vás tento pracovný týždeň predurčia na úspech. Nebojte sa preto pomýšľať na postup v práci. Splní sa vám, po čom dávno túžite. Toto obdobie prinesie Býkom nadmieru spokojnosti aj v partnerstve a láske.

BLÍŽENCI
Viete, že máte v sebe obrovský potenciál, a veľmi ho chcete uviesť do praxe. Napriek týmto komplikáciám však budete so sebou a svojou aktuálnou situáciou spokojní, veď komu by už nepridala na nálade nádherná kôpka peňazí? Dôvod na radosť a pohodu si vytvoríte aj v súkromí. Veď streda a štvrtok sa ukážu ako dni priam predurčené na lásku a romantiku.

RAK
Hviezdy vám v profesijnej oblasti sľubujú ďalší super týždeň. Jediným neprajným a zákerným dňom bude vrcholne nepríjemná streda. Vtedy vám bude všetko padať z rúk a čo sa dá pokaziť, to celkom určite pokazíte. Dávajte si naozaj veľký pozor! Predovšetkým buďte ostražití pri podpisovaní čohokoľvek, či už to budú plány, dohody, akékoľvek materiálne či finančné záväzky.

LEV
Nebojte sa, veľa energie neminiete. Kam pôjdete, tam sa dvere budú pred vami samé otvárať. Rokovania budú bez problémov, ľudia ústretoví, dohodnete sa na tom, čo sami chcete. A hravo to zrealizujete. Ani v oblasti lásky to nebude iné. Ak ste do niekoho zahľadení, máte ho (či ju) mať! Vaša charizma bude ľudí okolo vás neodolateľne priťahovať. Či to využijete aj na chvíľkové radosti, o tom rozhodnete iba vy!

PANNA
Je o vás všeobecne známe, že to, do čoho sa pustíte, zvládate bez problémov. Veľmi by ste chceli, aby tomu tak bolo v profesijnej oblasti práve teraz. Lenže – akosi to nepôjde, hviezdy naznačujú, že nebudete môcť robiť tak, ako by ste radi robili. Náplasťou na tento nepríjemný stav by mohli byť super financie, a možno práve vďaka nim budete sami so sebou spokojní. V súkromí vládne stále pohoda.

VÁHY
Minulo týždňové úspechy v profesijných záležitostiach ovplyvnia vašu dobrú náladu aj v nadchádzajúcich dňoch. Ak ste zamestnanec, vaše pracovné zanietenie, vytrvalé úsilie a chuť do práce vám aj tento raz vynesú očakávané výsledky a zaslúžený pracovný postup.  Nadmieru spokojní budete tento týždeň aj v súkromí, partnerstve a láske.

ŠKORPIÓN
V profesijnej oblasti ešte stále nesmerujete k lepšiemu. Čaká vás zasa veľmi náročný pracovný týždeň a v ňom kopa nepredvídateľných nepríjemných zmien.  Ešte že trochu pohody nájdete v súkromí, kde budete relatívne spokojní. Možno pod vplyvom nedeľného udobrenia vás hneď v pondelok čaká krásny romantický večer. V stredu hrozia nedorozumenia a malé hádky.

STRELEC
Vaši nadriadení budú s vami maximálne spokojní, aj vám to dajú na vedomie, no na kariérny postup si musíte ešte počkať. Napriek tomu budete po tieto dni pracovne naozaj spokojní. Vaša spokojnosť sa prenesie aj do súkromia. Streda a štvrtok sa ukazujú ako úžasné, romantické dni na lásku a city s partnerom. Skúste ho prekvapiť dobrou večerou pri sviečkach a všetko bude ako pri vašich spoločných začiatkoch.

KOZOROŽEC
V profesijnej oblasti nebudete vedieť, čoho sa máte skôr chytiť. Problémy sa budú kopiť – a práca vám prerastie cez hlavu! Skúste sa upokojiť a povinnosti si lepšie zorganizovať. Bezmocnosť, keď napriek snahe nedosiahnete zodpovedajúce výsledky, umocní aj pretrvávajúci pocit krivdy, že za vaše úsilie ste stále nedocenení. A právom, lebo chyba nie je vo vás, ale v návale nepríjemných zhôd okolností.

VODNÁR
Nadchádzajúci týždeň to budete mať v profesijnej oblasti približne pol na pol. Budete nespokojní s pomermi v práci ale vďaka kolegom všetko zvládnete. Zdá sa, že v súkromí sa vám tento týždeň vyjasní. Už nebudete hromžiť na lásku a partnera. Či ste zadaní, alebo nezadaní, v každom prípade budete so svojím statusom spokojní. A uznajte, že to je celkom fajn.

RYBY
Práce budete mať toľko, koľko sa vám zažiada. Bude vás naozaj baviť a všetko stihnete porobiť. Vaši nadriadení budú s vami spokojní a dajú vám to jasne najavo. Ukazuje sa, že v súkromí bude tento týždeň tiež všetko v poriadku. Dlhodobé vzťahy sa budú pekne rozvíjať a upevňovať.