Pomáhajte s nami – Potravinová zbierka už po šiestykrát

12. novembra 2018

Od štvrtka 22. novembra do soboty 24. novembra 2018 sa uskutoční vo vybraných obchodoch po celom Slovensku už 6. ročník Potravinovej zbierky. Tak poďme aj tento rok v novembri opäť pomáhať!

V minulom roku sa celkovo vyzbieralo v krajinách strednej Európy 270 ton potravín, ktoré sme darovali prostredníctvom potravinových bánk a charít ľuďom v núdzi. Z tohto množstva celých 110 ton bolo práve z našich 104 obchodov na Slovensku!

Aj tento rok môžete pomáhať a prispieť tak k úspechu zbierky. Prihláste sa ako dobrovoľník v predajni vo Vašom okolí. Pre zaregistrovanie sa ako dobrovoľník počas zbierky, napíšte e-mail na eva.martinikova@tesco.com.

Čo vás bude čakať?

Ako dobrovoľník budete rozdávať letáčiky a informovať zákazníkov o priebehu zbierky, pomáhať s výberom potravín. Budete tiež pomáhať s prijímaním potravín na zbernom mieste a budete po ruke kolegom v obchode pri odovzdávaní už vybraných potravín pre charitatívne organizácie.

Nezabúdajte, že aj malá pomoc môže mať veľký význam. Tešíme sa na Vás.

Ako to dopadlo vlani sa môžete pozrieť tu.

Podeľte sa s nami o momenty z vášho pomáhania! Odfoťte sa ako dobrovoľníci alebo počas darovania potravín dobrovoľníkom charitatívnej organizácie v predajni. Fotku nahrajte do fotoalbumu Potravinová zbierka 2018.

 

18129-tes-food-collection-2018-a3-297×420-kv-sk-v02-press-26-10