Zbierkou stravných lístkov sme podporili 21 charitatívnych organizácií

12. decembra 2018

Veríme, že aj malá pomoc môže mať veľký význam. Preto sme sa tento rok rozhodli zapojiť do programu GivingTuesday, v rámci ktorého sme vám dali možnosť darovať svoje stravné lístky pre dobrú vec.

Zúčastniť sa programu bolo možné od 12. novembra do 4. decembra 2018. Počas tohto obdobia sa nám spoločnými silami na centrálnej kancelárii a na jednotlivých prevádzkach podarilo vyzbierať viac ako 3000 eur! Stravné lístky ďalej poputovali 21 charitatívnym organizáciám, ktoré každý deň pomáhajú ľuďom v núdzi. V rámci GivingTuesday sme podporili napríklad Charitu sv. Alžbety, Slovenský červený kríž, Detský domov na Uralskej ulici v Košiciach či občianske združenie Smaragdy v Rimavskej Sobote zamerané na podporu onkologicky chorých pacientov.

Hlavným cieľom GivingTuesday je spájať rôzne skupiny ľudí, či už ide o neziskové organizácie, občianske združenia, firmy, rodiny alebo jednotlivcov. Ďakujeme všetkým kolegom, ktorí sa zapojili do zbierky a pomohli tak nielen ľuďom v núdzi, ale aj v šírení posolstva sviatku štedrosti, darovania a dobrovoľníctva.

Fotografie z odovzdávania stravných lístkov si môžete pozrieť pod článkom.