Týždenný horoskop pre kolegov 17.12.2018 – 23.12.2018

17. decembra 2018

Baran 20.3. – 19.4

Vo vašej pracovnej oblasti sa vám bude dariť a budete aj pred sviatkami veľmi produktívni –  takže vaši nadriadení budú s vašimi výkonmi ako aj výsledkami mimoriadne spokojní. Tieto úspechy vám budú pomáhať aj vo vašej kariére. V súkromí pozor už v pondelok na nepríjemné výmeny názorov s partnermi kvôli rodinný príslušníkom. No už v priebehu utorka a stredy si všetko medzi sebou urovnáte a vysvetlíte a to upokojí celú napätú situáciu u vás doma, takže zbytok týždňa bude už v pohode a pokojný.

Býk 21.04. – 21.05.

Celý tento pracovný týždeň sa na nedostatok roboty nebudete mať možnosť sťažovať, ale kľudne by ste jej prijali ešte viac. Je to preto, lebo ste plný energie, elánu a chuti robiť a napredovať. Urobte dobrý skutok a pomôžte vašim kolegom, ktorí nestíhajú. Vrátia vám to, ak budete vy potrebovať pomôcť. V osobnom živote vám nezadaným hviezdy prajú v oblasti lásky. Máte možnosť spoznať svoje spriaznené polovičky. Vám zadaným v tieto dni do vzťahu prichádza nová iskra.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Počas pondelka a utorka ste v zamestnaní vrcholne spokojní, pretože sa vám vo všetkom darí. V stredu a vo štvrtok máte na pracovisku pohodu a pokoj, ale pozor na piatok a to zvlášť ak sa chystáte robiť rozhodnutia týkajúce sa peňazí, alebo finančné transakcie. Hrozia vám straty. V partnerskom spolužití máte pred sebou okrem štvrtku, kedy sa asi nevyhnete nezdravým výmenám názorov inak pokojné dni. Cez víkend by ste mohli pozvať rodinu a aj priateľov na vianočné trhy. Napríklad na dobré varené vínko, alebo punč.

Rak 22.06. – 22.07.

Celý tento pracovný týždeň vám všetko ide ako po masle. Či už v zamestnaní, alebo v kariére, ale aj v podnikaní. Len vo štvrtok buďte opatrnejší hlavne pri všetkom čo sa týka finančných prostriedkov. Nemuselo by vám to dopadnúť tak, ako si to predstavujete. Vo vašom súkromnom živote sa v tieto dni môže vyskytnúť nejaký ten mráčik nad vašimi hlavami, ale tak ako sa ukáže, tak rýchlo aj zmizne. Počas víkendu by ste sa mali pripojiť celú vašu rodinu do príprav na najkrajší sviatok v roku, na Vianoce. Určite nikto z nich neodmietne.

Lev 23.07. – 23.08.

Máte pred sebou úžasný pracovný týždeň. Ste plný energie a tie vám umožňujú dosahovať ozaj veľké výkony a výsledky. V zamestnaní vás tešia priaznivé zmeny a tie prinášajú aj super financie. V partnerskom spolužití vám všetko klape ako má. Nezabúdate na vašich partnerov a venujte im viac času a oni vám to vrátia rovnakou intenzitou počas nasledujúch dní.

Panna 24.08. – 23.09.

Počas týchto týchto dní máte veľa energie do práce. No nič nieje dobré preháňať, pretože nie len práca je v živote dôležitá. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou dni , ktoré budú naplnené pohodou a pokojom. V súkromí je všetko fajn. Sem tam sa medzi sebou máličko poškriepite, ale to je v úplnom poriadku, pretože každý z členov vašej rodiny, chce niečim prispieť k oslavám týchto nádherných sviatkov a nie vždy sa dokážete zhodnúť. No celkový výsledok vašich snáh sú pekné, príjemné a dokonale pripravené Vianoce.

Váhy 24.09. – 23.10

Je pred vami naozaj úžasný pracovný týždeň a to v každom jeho smere. Robota vám ide skoro sama od seba, máte vytvorené všetky podmienky na postup na vašom kariérnom rebríčku, ale čo vás v tomto čase najviac upokojuje a teší, sú vaše veľmi dobré peňažné zisky. V láske vám doslova ruže kvitnú. Milujete a ste milovaný. Láska vo vás vám dáva nesmiernu silu, chuť a odhodlanie vyčariť všetkým vašim blízkym Vianočnú náladu. A darí sa vám to. Cítite sa naplnený citmi, pokojom a harmóniou. Užite si to.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Očakávajte, že budete čeliť náročným pracovným podmienkam, ktoré budú plné nečakaných a nepríjemných zmien. Naozaj sa snažíte, robíte ako najlepšie viete lenže všetká tá vaša snaha vychádza navnivoč, takže aj kariérne sa neviete posunúť ani o krok dopredu. Vo vašom súkromí je našťastie všetko v poriadku, ale neviete sa uvoľniť ani doma, pretože aj tam stále myslíte na pracovné problémy. Bohužiaľ to vedie k tomu,že počas štvrtku toto všetko bude príčinou vašich hádok s partnermi.

Strelec 23.11. – 21.12

Práca vám ide od ruky. Vaši nadriadení sú s vami veľmi spokojní a to vás teší, ale vy by ste boli radi, aby vás podporili vo vašej kariére a to sa vám zatiaľ nedarí. Snažte sa byť trpezlivý a aj v tejto oblasti dosiahnete to, čo chcete. V osobnom živote vám utorok praje v oblasti lásky. Preto by bolo pekné, ak by ste pre vašich partnerov naplánovali pekný a romantický večer. Zároveň sa vám tak podarí predísť v priebehu štvrtku hádkam, ktoré by mohli pokračovať aj v priebehu celého víkendu.

Kozorožec  22.12. – 20.01.

Z pracovného hľadiska ste so sebou v tomto týždni veľmi spokojný. Robota vám ide od ruky, vaši nadriadení vám otvorene prejavujú svoju spokojnosť nad vašimi výsledkami a to všetko pozitívne ovplyvňuje aj vašu kariéru. Toto všetko má vplyv aj na vaše dobré finančné ohodnotenie. V osobnom živote dávajte pozor počas utorka a stredy, kedy hrozia nedorozumenia v rodine. Naopak cez víkend budete prežívať nádherné a romantické chvíle v spoločnosti vašich partnerov.

Vodnár 21.01. – 19.02.

V priebehu týchto dní máte konečne aj vy dôvod na radosť a spokojnosť, pretože sa vám pracovne darí a to doslova úžasne. No vy ste cez všetky tieto úspechy nespokojný, lebo sa cítite finančne nedocenený a nedarí sa vám v kariére tak rýchlo postupovať ako by ste si priali. Váš osobný ako aj citový život bude v tomto týždni príjemný a milý. Cez víkend sa vyberte niekam medzi ľudí máte možnosť spoznať nových ľudí.

Ryby 20.02. – 20.03.

Máte pred sebou veľmi pokojný a veľmi príjemný pracovný týždeň. Síce nepodávate vrcholové výkony a výsledky, ale cítite sa úžasne. Práca vám ide od ruky a to neušlo pozornosti ani vašim zamestnávateľom. Môžete očakávať, že všetko toto bude mať pozitívny dopad aj na vašu kariéru. Aj v osobnom živote sa vznášate na ružovom obláčiku. V utorok sa síce s partnermi trocha budete chytať za slovíčka, ale už vo štvrtok bude medzi vami všetko opäť len krásne. A nebudete inak ani počas celého víkendu.

zdroj: internet