Deň s Tesco Anjelom

18. decembra 2018

V pondelok 17. decembra sa mnohí z Vás zastavili na skvelý punč, ktorý podával Martin Kuruc, či voňavé koláče, ktoré rozvoniavali po celej miestnosti. Na prízemí centrálnej kancelárie sa totiž konala zbierka pre Tesco Anjel. Je to výnimočný projekt, ktorý uviedli do života kolegovia Tesco na Slovensku ešte v roku 2013. Vzájomná pomoc a podpora spočíva v získavaní finančných prostriedkov formou každoročnej finančnej zbierky a tiež prostredníctvom príspevkov od kolegov, ktorí sa rozhodnú zasielať dobrovoľnú finančnú čiastku jedenkrát mesačne, alebo podľa možností. Financie sú každý mesiac prerozdelené tým žiadateľom, ktorí poslali vyplnenú žiadosť a spĺňajú kritériá pre pridelenie príspevku. Projekt je dôkazom toho, že väčšine našich kolegov nie je život ostatných kolegov ľahostajný a vedia sa spojiť a podporiť dobrú vec. Na tohtoročnej zbierke sa v hotovosti vyzbieralo 460,45 eur, pričom tieto peniaze poputujú našim kolegom, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii.

Okrem skvelej atmosféry, nálady a štedrosti, sa hlasovalo aj za najlepšie ozdobeného šéfa. Niekoľko našich kolegov preto prišlo v kostýmoch, ktoré im vyrobili kolegovia z tímov. Suverénnym víťazom sa stal Martin Kuruc, ktorý sa predstavil ako vianočný stromček.

Všetkým kolegom, ktorí sa do zbierky zapojili a prejavili tak štedrosť, zo srdca ďakujeme! Veríme, že podpora, či už finančná, alebo nefinančná, ktorú do tohto projektu vkladáme, pomôže našim kolegom, ktorí to potrebujú nielen v tomto sviatočnom období.

Prinášame Vám zopár momentov zo zbierky.