Hlasujte za naše vynovené kancelárie v súťaži OFFICE ROKA 2018

11. januára 2019

V Tesco nám záleží na tom, aby mali naši kolegovia kvalitné a komfortné pracovné prostredie. Aj preto sme zmodernizovali a vylepšili centrálne kancelárie, ktoré prinášajú kolegom inovácie, priestor, ktorý podporuje lepšiu spoluprácu medzi tímami a kladie aj dôraz na trvalo udržateľné riešenia. Aj vďaka tomu sme sa stali finalistom v súťaži OFFICE ROKA 2018.

Vy máte teraz možnosť prispieť svojim hlasom a pomôcť nám získať toto prestížne ocenenie. Hlasovanie trvá do 20. januára a hlasovať môžete TU! 

Technické zabezpečenie však neumožňuje inak a jeden hlas sa vzťahuje  na jednu IP adresu. Prosím hlasujte preto zo svojich mobilných zariadení, alebo tabletov z iného internetového pripojenia ako od nás zo spoločnosti. V prípade, že z Vášho spoločného firemného pripojenia už zahlasoval Váš kolega, sa Vám hlasovanie bude na stránke javiť ako nefunkčné. Preto je potrebné prihlásiť sa z iného zariadenia, z inej siete. Ideálne aj zo súkromného mobilného zariadenia, tabletu, home PC.

Táto súťaž má za cieľ ukázať a oceniť najinšpiratívnejšie pracovné prostredie firiem na Slovensku. Chce predstaviť filozofiu, hodnoty a nové trendy v spoločnostiach, ktoré sa snažia o vytváranie inšpiratívneho, kreatívneho a zdravého pracovného prostredia.

Ide už o 3. ročník prestížnej súťaže, ktorá sa stále teší veľkému záujmu spoločností. Tak neváhajte a zahlasujte za naše vynovené kancelárie!

ĎAKUJEME!