Spúšťame hlasovaciu fázu 5.edície programu Vy rozhodujete, my pomáhame

21. januára 2019

Od 21. januára 2019 spúšťame hlasovaciu fázu 5. edície programu Vy rozhodujete, my pomáhame, ktorá potrvá až do 17. februára 2019. Počas tejto doby môžu naši zákazníci svojím hlasom podporiť vybrané projekty miestnych komunít na jednotlivých obchodoch po celom Slovensku.

Ako povzbudiť zákazníkov, aby hlasovali a pomôcť organizáciám propagovať ich projekty?

  • odovzdajte žetón – uistite sa, že každý, kto u nás nakúpi, dostane svoj žetón ešte pred tým, ako opustí pokladňu,
  • informujte – nezabudnite pripomenúť zákazníkom, že prostredníctvom tohto žetónu môžu podporiť skvelú vec,
  • komunikujte s organizátormi vybraných projektov – pozvite miestne organizácie do svojich obchodov, aby mohli propagovať svoje projekty.

Nenechajte si ujsť príležitosť stretnúť sa so zástupcami miestnych zastupiteľstiev a využiť ich podporu. Neváhajte sa podeliť o aktivity, ktorými podporíte projekty zapojené do hlasovania v programe Vy rozhodujete, my pomáhame na vašich obchodoch, a to prostredníctvom nahrania fotografií do tohto fotoalbumu. Všetci kolegovia z obchodov dostanú 10 žetónov, ktorými môžu hlasovať za svoje vybrané projekty.

Do programu Vy rozhoduje, my pomáhame sa prihlásilo množstvo neziskových organizácií, občianskych združení a charitatívnych organizácií, ktoré by prostredníctvom svojich projektov radi prispeli k zlepšeniu života miestnych komunít. Zoznam finalistov, ktorí sa zúčastnia hlasovania, je k dispozícii na webovej stránke https://tesco.sk/pomahame/. Rozhodnutie o tom, ktoré z projektov dostanú finančné prostriedky na realizáciu svojich skvelých nápadov závisí od hlasovania našich zákazníkov na predajniach. Konečné výsledky spolu so zoznam víťazov budú zverejnené začiatkom marca na https://tesco.sk/pomahame/.

Nezabudnite aj vy odovzdať svoj hlas. Tešíme sa na všetky vaše príbehy!