Pozrite si slávnostné odovzdávanie šekov projektu Vy rozhodujete, my pomáhame!

29. marca 2019

Dňa 27.3.2019 sa v Tescu na Zlatých Pieskoch uskutočnilo slávnostné odovzdávanie šekov k 5. edícii grantového programu Vy rozhodujete, my pomáhame, vďaka ktorému sú podporované projekty s pestrým zameraním na rozvoj miestnych komunít. Víťazné projekty vybrali samotní zákazníci na obchodoch spoločnosti Tesco.

Pozvanie na odovzdávanie šekov prijali Veľvyslanec britskej ambasády Andrew Garth a prednostka mestskej časti Rača – Monika Burdová. Za spoločnosť Tesco sa zúčastnil Martin Kuruc – výkonný riaditeľ Tesco Stores SR, Štefan Franka – riaditeľ obchodu Tesco Zlaté Piesky, riaditeľka komunikačného oddelenia a kampaní Veronika Bush s tímom a

  1. miesto s počtom hlasov 27 191 získala Stredná odborná škola polygrafická s projektom Revitalizácia oddychovej zóny Strednej odbornej školy polygrafickej. Podporu vo výške 1 300€ prišiel prevziať pán riaditeľ školy Roman Šíp.
  2. miesto s počtom hlasov 21 033 získala Základná umelecká škola, Vrbenského 1 s projektom Záhrada mladých umelcov. Získanú podporu vo výške 600€  prišla prevziať pani Barbora Macánková.
  3. miesto s počtom hlasov 17 370 získal AŠK Inter Bratislava s projektom Škola kajaku. Získanú podporu vo výške 300€ prišiel prevziať prezident klubu Michal Rudišin.

Gratulujeme!

Odovzdávanie šekov sa uskutočnilo v 77 obchodoch na Slovensku. Medzi nimi bol aj obchod v Leviciach, kam prišla aj lokálna TV. Reportáž z odovzdávania šekov, kde je viac informácií o jednotlivých projektoch a o grantovom programe si môžete pozrieť tu.

Príjemnú atmosféru z odovzdávania šekov na Zlatých Pieskoch si môžete pozrieť na priložených fotografiách.

Reportáž z odovzdávania si môžete pozrieť TU.