Vy rozhodujete, my pomáhame – šiesta edícia začína už čoskoro!

1. apríla 2019

Vďaka uplynulým piatim edíciám Vy rozhodujete, my pomáhame dostali finančnú podporu tisícky lokálnych organizácií, aby mohli zmeniť naše komunity k lepšiemu. Šiesta edícia nášho komunitného programu sa rozbieha v strednej Európe 1. apríla. Rozmýšľate nad tým, ako sa môžete zapojiť? Čítajte a dozviete sa viac!

Šiesta edícia Vy rozhodujete, my pomáhame začína 1. apríla a bude prebiehať do začiatku mája, kedy sa môžu miestne a neziskové organizácie prilasovať ako účastníci programu. Profesionálna komisia následne vyberie najlepšie tri projekty v každej skupine, ktoré sa zúčastnia zákazníckeho hlasovania. Hlasovanie v obchodoch bude prebiehať od 17. júna do 14. júla a na konci júla vyhlásime víťazov.

Rovnako ako v predchádzajúcich edíciách podporíme každý projekt, ktorý bude zaradený do hlasovacej fázy. Vyhlásime troch víťazov v každej skupine, ktorí dostanú nasledujúce granty: 1. miesto – 1300 €, 2. miesto – 600 €, 3. miesto – 300 €.

Môžeme dosiahnuť veľa, no potrebujeme k tomu vašu pomoc! Rozšírte, prosím, správu o tejto príležitosti! Prečo by ste sa nepodelili o túto informáciu s učiteľom vašich detí? Prečo by ste o tom nepovedali vašim priateľom či susedom? Možno vaše komunitné centrum potrebuje príspevok na ich skvelý projekt? Povedzte im o Vy rozhodujete, my pomáhame a staňte sa našim miestnym ambasádorom. J

Môžete toho urobiť naozaj vela a a my s vami počítame!