Zapojte sa do súťaže a vyhrajte ochutnávku skvelých burgrov.

24. apríla 2019

BURGER STREET FESTIVAL BRATISLAVA

Burgre (hamburgre) sa stali neoddeliteľnou súčasťou nejednej grilovačky, ktoré tak radi mnohí z nás počas lete organizujeme. Vedeli ste o tom, že toto „street foodové“ jedlo má už viac ako 125 rokov? Táto pochúťka sa najčastejšie pripravuje z hovädzieho mäsa, ale na svete existuje nekonečné množstvo jej variácií. Každý šéfkuchár má nejakú vlastnú ingredienciu, čo robí práve jeho burger výnimočným.

A preto máte aj vy možnosť prísť na  Burger street festival v Bratislave, ktorý sa uskutoční od 3. do 5. mája, kde môžete zažiť dokonalé burgrové šialenstvo! Môžete sa tešiť na viac ako 15 burger špecialistov  a gastro odborníkov. Vstup na festival je zadarmo a koná sa za každého počasia!

Viac informácií nájdete TU:

https://www.facebook.com/events/323913224901245/
https://www.visitbratislava.com/events/burger-street-festival-bratislava/

My sme si pre vás pripravili rýchlu súťaž. Traja z vás, ktorí odpovedajú správne na jednoduchú otázku do komentárov pod článok, od nás získajú 3 lístky na ochutnávku burgu zadarmo.

Stačí len správne odpovedať: Ktorý ročník Burger street festivalu v Bratislave sa bude konať?

Neváhajte a pridajte svoje odpovede do komentov do 2.5, kedy zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch z vás, ktorí si budú môcť pochutiť na burgroch .

Dozjedenia!