Žijeme hokejom aj v Trnave, Nitre a Dunajskej Strede!

9. mája 2019

Pripravili sme pre vás hokejový program na víkend, tentokrát v Nitre, Trnave a Dunajskej Strede!

V sobotu 11. mája od 15:00 do 19:00 na vás v OC Galéria Nitra a OC Galéria Trnava čaká skvelý program pre celú rodinu. Nezmeškajte autogramiádu so známymi hokejovými tvárami Marekom Slovákom, Jurajom Šiškom a Karolom Korímom od 16:00 v Nitre a Zdenom Cígerom, Dušanom Milom a s trnavskými Gladiátormi v Trnave. Podporte hokejový talent u vašich detí!

Pripravené budú športové súťaže a stanovištia s profesionálnymi trénermi z HK Titani Nitra alebo s profesionálnymi trénermi z HK Gladiators Trnava, ale aj kreatívne dielničky s Detským klubom, kde budú deti vyrábať darček pre mamičku na Deň matiek. Chýbať nebude ani funky DJ v Nitre či roztlieskavačky CANDY klub v Trnave, maľovanie na tvár či špeciálny FOTO kútik pri hokejovej stene s rekvizitami. Pri nákupe nad 15 € dokonca od nás získate špeciálny darček!

V nedeľu 12. mája od 15:00 do 19:00 bude pre vás hokejový program pripravený aj v OC Galéria Dunajská Streda. Ani tu nebude chýbať autogramiádu s hokejovými reprezentantmi, športové súťaže a stanovištia s profesionálnymi trénermi či kreatívne dielničky s Detským klubom, kde budú deti vyrábať darček pre mamičku na Deň matiek. Tešiť sa môžete na roztlieskavačky Angels Cheerleaders či maľovanie na tvár. Špeciálny darček od nás získate pri nákupe nad 15 €!

Tešíme sa na vás!