Horoskop pre kolegov 13.5. – 19.5.2019

13. mája 2019

Baran 20.3. – 19.4.

Okrem lásky a romantiky, ktorú mnohí z nás v týchto májových dňoch pociťujú, sa však môžu uprostred týždňa pod vplyvom pribúdajúceho Mesiaca objaviť aj nejaké pochybnosti. V prípade melanchólie vám pomôžu vaši najbližší. Aby ste si dodali viac energie, zahrňte do svojej stravy bylinky a čerstvú zeleninu a ovocie. Dobre vám urobí tiež akýkoľvek aktívny pohyb. Vytiahnite z pivnice bicykel, kolieskové korčule, zájdite si zabehať, či zaplávať. Víkend využite k spoločenským stretnutiam, ale tiež k revízii svojho šatníka.

Býk 21.04. – 21.05.

Tento májový týždeň bude pre vás v pracovnej oblasti nesmierne plodný. Kolegovia ocenia vašu húževnatosť aj nové nápady. Ak nie ste o niečom stopercentne presvedčení, túto aktivitu ani nezačínajte. Začiatok týždňa je vhodný na starostlivosť o svoje telo, vo štvrtok a piatok si dôkladne zacvičte a víkend venujte prechádzkam, najlepšie v obkolesení prírody.

Blíženci 22.05. – 21.06.

Úvod týždňa začnete zvesela – v pracovnej i súkromnej oblasti. Teší vás teplé počasie, blížiace sa leto aj príjemné zážitky posledných dní. Snažte sa netráviť svoj voľný čas doma, ale doprajte si všetky potešenia, ktoré milujete. Väčšiu pozornosť venujte svojim stravovacím návykom. Pripravujte si radšej ľahšie jedlá s množstvom čerstvých byliniek. Víkend bude plný rodinnej pohody.

Rak 22.06. – 22.07.

Úvod týždňa sa nesie vo vašom znamení, preto si pokojne naplánujte všetko, po čom túžite. Pozitívne postavenie planét vám môže splniť vaše sny. Množstvo energie, ktorú pociťujete k tomu teraz len dopomáha. Víkend hrá do karát všetkým, ktorí chcú preniesť svoje plány do reality. Víkend bude pre mnohých z vás prelomový!

Lev 22.07. – 22.08.

V najbližších dňoch sa vám bude mimoriadne dariť. V práci spojíte vtip s ľahkosťou, a tak pre vás nebude žiadna úloha predstavovať prekážku. Začiatok týždňa je vhodný k starostlivosti o celé telo – jedzte zdravo a choďte si zacvičiť. Víkend venujte umeniu a kultúrnym zážitkom. Vyrazte si tiež do spoločnosti, prípadne využite energiu v ovzduší na aktívne cvičenie.

Panna 24.08. – 23.09.

Začiatok pracovného týždňa bude pozitívny. Ak máte možnosť vybrať si voľno, tak si naplánujte zaujímavý výlet či krátku dovolenku. Slnečné počasie vás vyláka tiež do prírody a k vode. Koniec týždňa je obzvlášť vhodný na spoznávanie nových ľudí, tak neváhajte a vyrazte do ulíc alebo na kultúrne podujatie. Víkend bude prospievať aj športu a cvikom zameraným na ruky a nohy.

Váhy 24.09. – 23.10.

V pracovnom týždni vás čakajú vypäté situácie, ktoré budú náročné, ale vy ich nakoniec zvládnete. Blížiaci sa spln využite k detoxikácii organizmu. Ak to so zdravým životným štýlom myslíte skutočne vážne, nezabudnite upraviť tiež svoj jedálniček. Využite silu byliniek, ktoré vám pomôžu posilniť imunitu a dodať telu potrebné vitamíny.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Využite priaznivý vplyv začiatku týždňa na vaše znamenie a aktívne si zašportujte. Zahrňte do svojho jedálnička ryby a veľa čerstvej zeleniny a ovocia. V práci si doprajte chvíľu oddychu, po predchádzajúcich náročných týždňoch si to zaslúžite. Nezabúdajte piť dostatok čistej vody a cez víkend sa ísť aspoň na chvíľu prejsť do prírody.

Strelec 23.11. – 21.12.

Tento týždeň budete mať dobrodružnú náladu. Kolegovia sa budú na vás tešiť a spoločne posuniete svoje projekty do víťazného konca. Ak sa rozhodnete uprostred týždňa konečne pre výber letnej dovolenky, svoje rozhodnutie určite neoľutujete. Zahrňte do svojho každodenného programu aspoň 15 minút aktívneho pohybu. V jedálničku zas obmedzte mastnú a vyprážanú stravu.

Kozorožec 22.12. – 20.01.

V pondelok budete mať množstvo energie. Využite ju v pracovnej oblasti, napríklad na dokončenie aktivít, ktoré sa vám doteraz dokončiť nepodarilo, ale tiež k aktívnemu cvičeniu. Môžete si ísť zaplávať, zatancovať, zabehať aj zacvičiť. Čím viac fyzického a duševného pohybu si zvolíte, tým sa budete cítiť príjemnejšie.

Vodnár 21.01. – 19.02.

V najbližších dňoch si budete pevne stáť za každým rozhodnutím, ktoré teraz učiníte. Budete mať dostatok energie na to, aby ste zvládli všetko, čo vám tieto dni nachystajú tak po pracovnej, ako aj vzťahovej stránke. Víkend je vhodný na športovanie. Začnite pravidelne cvičiť, behať alebo plávať. Prospeje vám taktiež pobyt na čerstvom vzduchu, či už v podobe prechádzky alebo športovania.

Ryby 20.02. – 20.03.

Čaká vás príjemný týždeň plný pozitívnych zmien. V pondelok sa budú pravdepodobne mnohí z vás impulzívne rozhodovať. Máte chuť na dobrodružstvo milostného aj cestovateľského charakteru. Ak vám to vaša situácia dovoľuje, nebráňte sa tomu, čo vám život prináša! Venujte každý deň aspoň 15 minút aktívnemu pohybu a obľúbeným cvikom.

Zdroj: internet