Horoskop pre kolegov 27.5. – 2.6.2019

27. mája 2019

Baran 20.3. – 19.4.

V týchto dňoch bude vo vás narastať nervozita. Pramení z pracovného vyťaženia, v ktorom sa posledné obdobie nechcene pohybujete. Ak je to aspoň ako tak možné, uvoľnite sa a urobte si príjemný víkend v prírode. Okrem toho, že čas je vhodný na aktívne športovanie. V prípade neutíchajúcej bolesti hlavy si doprajte masáž, alebo uvoľňujúci kúpeľ.

Býk 21.4. – 21.5.

Čakajú vás dni plné rozhodovania. Už dlhšiu dobu máte pocit nespokojnosti, cítite sa akoby ste zameškali niečo dôležité. Májové slnečné lúče vás našťastie prebudia k aktivite a v tomto týždni môžete všetko potrebné dobehnúť. V pondelok sa postarajte o fyzickú kondíciu. Cez víkend si doprajte aktívny oddych.

Blíženci 22.5. – 21.6.

Ak si potrebujete niečo v týchto dňoch vykomunikovať, urobte tak už začiatkom týždňa, kedy budú blíženci praktickí a komunikatívni. Ľahko vybavíte všetky potrebné veci na úradoch. Cez víkend si vyrazte do kina, divadla, na koncert, či len tak na posedenie s priateľmi. Koniec pracovného týždňa v pomôže vašim umeleckým sklonom a kreativite.

Rak 22.6. – 22.7.

V týchto dňoch mnohí z vás nebudú vedieť kde im hlava stojí. Môže za to množstvo pracovných povinností, ktoré so sebou prinášajú tieto májové dni. Nervozita a napätie bude mierne stúpať. Aby ste sa z toho všetkého nezbláznili, aspoň občas vypnite hlavu pri kreatívnej činnosti. Od pracovného vyťaženia vám pomôže aj športovanie. Vďaka aktívnemu pohybu si telo zaplavíte hormónom šťastia.

Lev 22.7. – 22.8.

Tento týždeň bude pre vás úspešný v pracovnom aj súkromnom živote. Zažijete množstvo neočakávaných chvíľ a dostanete sa do situácií, ktoré vám zabezpečia veľa zaujímavých zážitkov, ktoré si budete pamätať ešte dlhú dobu. Po aktívnom týždni odporúčame víkend v znamení oddychu, zájdite na masáž alebo si doprajte aromatický kúpeľ.

Panna 24.8. – 23.9.

Ak v týchto dňoch vykukne slniečko, s vami to poriadne zamáva, našťastie v tom pozitívnom zmysle. Svoju energiu rozprúdite nielen v práci, ale aj v súkromných záležitostiach. Máte chuť robiť zásadné životné rozhodnutia. Ideálnym časom je hlavne utorok a streda. Cez víkend sa venujte najmä sebe.

Váhy 24.9. – 23.10.

V týchto dňoch sa do popredia dostanú vaše estetické sklony. Už v pondelok sa vrhnete na kompletnú prerábku, napríklad dizajnu svojej domácnosti. Ďalšie dni sa vaša dobrá nálada len posilní, je tak pravdepodobné, že svojmu domovu vdýchnete nového ducha. Víkend si vychutnajte so svojou rodinou alebo priateľmi.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Nemáte potrebu kaziť si dobrú náladu, preto sa vyhnite hádkam. Nedorozumenia patria k životu, s tým už nič nenarobíte, ale veľa závisí od postoja všetkých zúčastnených. Buďte ten, ktorý nastolí všeobecný pokoj a s tým aj poriadok. Nájdite si aspoň tri dni v týždni čas na nejakú aktivitu, môže ísť trebárs o kombináciu fitness, plávania, prechádzky či tanca. Cez víkend budete pociťovať príval energie a zvládnete všetko, do čoho sa pustíte.

Strelec 23.11. – 21.12.

Otvorte poriadne oči a pozorujte svoje okolie, budete prekvapení, čo všetko sa dozviete z reakcií, či nevinných rečí. Ak niečomu nerozumiete, nebojte sa opýtať – ale pozor, len osoby, ktorej veríte. Do nepodstatných klebiet sa však nenechajte zatiahnuť. Tento týždeň je vhodný na spoločenské akcie, ale tiež wellness procedúry.

Kozorožec 22.12. – 20.1.

Úvod týždňa sa ešte nesie vo vašom znamení, posilníte všetky svoje pozitívne vlastnosti. Zvyšné dni venujte práci, ale tiež zábave. V práci budete mať čo robiť, aby ste stihli všetky povinnosti na čas. Dnešok nie je vhodný na inventúry a reorganizáciu, viacej sa zamerajte na dokončenie všetkých rozrobených vecí a vyhýbajte sa konfrontácii. Cez víkend si vyrazte niekam za dobrodružstvom.

Vodnár 21.1. – 19.2.

Čakajú vás veselé a pozitívne dni. Keď ste za ostatný čas pracovali na niečom veľmi dôležitom, v tomto týždni môžete konečne badať výsledky svojej námahy. Úvod týždňa môžete venovať vybavovaniu praktických záležitostí. Ak napríklad nemáte pas a plánujete letnú dovolenku do exotiky, pondelok a utorok je ideálny na návštevu pasového oddelenia. Apropo ak tú dovolenku ešte nemáte zakúpenú, víkend pod vplyvom ohnivého Barana je na to priam ideálny. Podporí totiž vo vás vášho dobrodružného ducha, a tak v lete svoju voľbu nebudete ľutovať.

Ryby 20.2. – 20.3.

Pre prekonávaní prekážok sa spoľahnite na svoju trpezlivosť a odhodlanosť, dnes vám budú nápomocné. Práca vám pôjde od ruky. Človek, ktorý je vám blízky a ktorému dôverujete vás ovplyvní a privedie k dôležitému rozhodnutiu. Víkend v Baranovi mnohé z vás nabudí k ráznym životným zmenám. Okrem iného je to čas vhodný aj na návštevu kaderníctva.

Zdroj: internet