Rozširujeme Tesco Online nákupy do Žiliny

27. mája 2019

Nakupovanie potravín online je v dnešnej dobe stále viac v obľube. Zaznamenávame narastajúci trend v tejto oblasti, a preto aj naše oddelenie Tesco Online nákupy (Dotcom) reaguje a od polovice mája spustilo Online nákupy tiež v Žiline a jej okolí.

Obľúbená služba ponúka online viac ako 18 000 produktov za rovnaké ceny ako v kamenných obchodoch. Vďaka tejto službe možno nakúpiť kedykoľvek z pohodlia domova či cez mobilnú aplikáciu a nákup je dovezený vodičom až k dverám vo zvolený deň a čas. Pre mnoho zákazníkov je služba Online nákupy ideálnym riešením, ako ušetriť čas aj námahu s ťažkými nákupmi.

Mali ste v práci náročný deň a vraciate sa neskoro domov unavení a odrádza vás predstava, že ešte musíte zariadiť nákupy? Nevadí. Túto službu samozrejme môžete využiť a život si tak uľahčiť aj vy, naši kolegovia, a to samozrejme za zvýhodnených podmienok s 10% zľavou. Ušetríte tak nielen čas a svoje zdravie, ale aj peniaze. Pri prvom online nákupe nad 23 Eur od nás navyše dostanete zľavu 5 Eur. Všetko si môžete zariadiť v kľude z pohodlia vášho domova a váš nákup doručíme spoľahlivo až k vašim dverám. Nezabudnite preto využiť vašu zamestnaneckú Club Card. Viac informácií ako získať 10% zľavu na online nákupy a zľavu na váš prvý nákup nájdete na stránkach tu.

A ako to bude celé vlastne fungovať?

Z hypermarketu Tesco v Žiline na Košickej ulici budú vodiči zavážať nákupy k viac ako 65 000 domácností v Žiline a jej okolí. „Sme radi, že môžeme našu službu Online nákupy naďalej rozvíjať a rozširovať do ďalších oblastí Slovenska. Počet spokojných zákazníkov neustále narastá a veríme, že aj v Žiline a jej okolí si zákazníci rýchlo zvyknú na tento moderný a pohodlný spôsob nakupovania, „hovorí  Věra Szabo,  manažérka internetového predaja spoločnosti Tesco. Celkovo tak je služba dostupná až 1,8 milióna zákazníkom na Slovensku.

Sortiment tovaru, ktorý je možné objednať cez internet zahŕňa ako potraviny, nápoje a mrazené výrobky, tak drogériu, domáce potreby alebo krmivo pre zvieratá. Neprídete ani o špeciálne ponuky a akčné zľavy vrátane zbieranie bodov vo vernostnom programe Clubcard. Za každý online nákup získate až dvojnásobok bodov Clubcard. Za nákup môžete zaplatiť kartou alebo online. Ďalšou výhodou tejto služby je dodržiavanie správnej teploty potravín počas celej prepravy. Máte navyše možnosť vrátenia ktoréhokoľvek tovaru, ktorý si nechcete prevziať. Či je služba dostupná aj v mieste vášho bydliska si ľahko overíte na stránkach /, kde uvediete len svoje poštové smerovacie číslo.

Veríme, že aj vám – našim kolegom – príde rozšírenie tejto služby v Žiline a okolí vhod a ušetrí vám veľa času, energie a starostí so zaistením nákupov. Viac informácií o online nákupoch v Žiline nájdete aj na link tesco.sk/zilina.