Vyhrajte zájazd a ďalšie skvelé ceny s kartou Mastercard

10. júna 2019

Plaťte za nákupy v našich obchodoch kartou Mastercard a vyhrajte zájazd snov v hodnote 3500 Eur a každý týždeň ďalšie skvelé ceny.

Ako súťažiť?
V kamennom obchode Tesco: Nakúpte od 1. júna do 31. júla 2019 v obchode Tesco a svoj nákup zaplaťte kartou Maestro alebo Mastercard. Následne pošlite sms s autorizačným kódom z podladničného dokladu v tvare SUTAZIT medzera AUTORIZAČNY KOD (z pokladničného dokladu) na tel. č. 7600. Ak vyhráte, dáme vám vedieť SMSkou.

Cez internet na www.tesco.sk: Nakúpte od 1. júna do 31. júla 2019 (s doručením do 31. 7. 2019) na www.tesco.sk a svoj nákup zaplaťte vodiči kartou Maestro alebo Mastercard. Nezabudnite si vziať potvrdenie o transakcii kartou Maestro alobo Mastercard, kde nájdete autorizačný kód transakcie. Zašlite súťažnú smsku v tvare SUTAZIT medzera AUTORIZAČNY KOD (z pokladničného dokladu) na tel. č. 7600. V prípade výhry vám dáme vedieť SMSkou.

POZOR! Pokiaľ platíte svoj online nákup priamo pri objednávke cez internet (platobnou bránou), nie je možné prihlásiť sa do súťaže.

Nezabudnite si schovať pokladničné doklady z nákupov v Tesco, ktoré potvrdzujú váš nákup.

Ďalšie informácie, pravidlá a podmienky súťaže nájdete na TU.