„The Run – beh kolegov pre Tesco Anjela“

12. júna 2019

The Run Slovakia je prvý interaktívny štafetový beh na Slovensku, ktorého cieľom je prepojiť východ a západ krajiny. Zaregistrovaných je viac ako 50 tímov a jedným z nich je aj Tesco Anjel Tím zostavený z našich 12 kolegov, ktorí spolu zabehnú viac ako 500 km! Bežať budú: Stano Visolajský, Ľubka Barčíková, Jana Bezovská, Zuzka Račková, Lucia Lihocká, Gabika Šošková, Boris Zeman, Marián Jakubička, Ľubo Mišík, Matúš Hrušovský, Peter Piešťanský, Miloš Artim.

Tesco je partnerom tohto podujatia a preto okrem iného každý účastník dostane ovocie, müsli tyčinky a občerstvenie na Tesco pasta party v Tepličke nad Váhom a v Bratislave.

Naši kolegovia sa rozhodli bežať v tričku s nápisom Tesco Anjel, aby pomohli našim kolegom, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii.

Program Tesco Anjel je dôkazom toho, že väčšine našich kolegov nie je život ostatných kolegov ľahostajný a vedia sa spojiť a podporiť dobrú vec.

Pomôcť môžete aj Vy pravidelnou zrážkou zo mzdy alebo jednorazovým príspevkom na účet verejnej finančnej zbierky Tesco Anjel 2019 – IBAN SK55 0900 0000 0050 6852 0419

Každá malá pomoc sa počíta.

Viac informácií o programe Tesco Anjel nájdete tu https://mojetesco.sk/tesco-anjel-2/ .