F&F pánske plavky šetrné k životnému prostrediu

19. júna 2019

Vedeli ste, že nákupom oblečenia môžete ovplyvniť životné prostredie a prispieť tak k pozitívnej zmene? Stačí si len správne vybrať… Oblečenie z recyklovateľného materiálu. Nájdete ho aj u nás v novej  F&F rade, ktorá je k dispozícii v našich obchodoch.

Značka F&F nás pozýva, aby sme zapojili a svojím rozhodnutím tak ovplyvnili svet, v ktorom žijeme. To je prípad aj pánskych plaviek F&F, ktoré sú vyrobené zo 100 % recyklovaného plastu. Ich výberom môžeme prispieť k myšlienke „uzavretej slučky“ a vedome tak rozhodnúť o osude našej planéty.

Vďaka použitiu plastových fliaš na výrobu pánskych plavkových šortiek F&F sme ušetrili až 2 milióny fliaš, ktoré by mohli skončiť v oceáne a znečistiť ho. Použitie polyesteru vyrobeného z použitých plastových fliaš

je jedným z prvkov, ktorý zapadá do filozofie trvalo udržateľnej módy. Produkty trvalo udržateľnej módy sa vyrábajú s ohľadom na ich vplyv na životné prostredie.

Použitie materiálov šetrných k životnému prostrediu a recyklovaného PET odpadu je skvelým príkladom, že aj prostredníctvom módy sa môžeme podieľať na starostlivosti o našu planétu.