Horoskop pre kolegov 15.7. – 21.7.2019

15. júla 2019

Baran 20.3. – 19.4.

Ženy na mužoch milujú nápaditosť, originalitu a fantáziu, ale platí to aj opačne. Láska potrebuje čas. Čas na rozhovor a smiech. Nepresadzujte niečo až príliš sebecky. Vychutnajte si letný týždeň. Budete mať pocit, že na splnenie povinností máte dosť síl, chuti, i dôvod. Preto sa pustite do vecí, ktoré ste už dlho odkladali, bude sa vám dariť.

Býk 21.4. – 21.5.

Ľudia vás zaťažia bremenom vlastných pocitov, aj nezmyselných a zbytočných. Múdri ľudia si vedia rozdeliť lúčenie s mladosťou na niekoľko desiatok rokov. Snívajte o pozitívnejšej budúcnosti. Otvoria sa vám aj možnosti s ktorými ste nerátali. Nepríjemná bude nutnosť odmietnuť prosbu, ale nedá sa nič robiť. Nemôžete byť sami proti sebe. Nie každý si vašu obetavosť zaslúži. Tento týždeň je ako stvorený na užívanie si voľného času v prírode.

Blíženci 22.5. – 21.6.

Prejavy precitlivenosti vašich blízkych síce nič nezmaria, ale unavia vás. Opačné názory vás nepotešia, ale snažte sa ich rešpektovať. Využite to, čo vám predtým fungovalo. Je to osvedčená praktika. Premýšľajte racionálne. Pre niečo sa zapálite, ale pozor, aby ste nezatratili súdnosť. Nereálnym snívaním neprekročte hranicu. Nepodceňujte reč, výzvy a upozornenia vášho tela. Buďte pozorní.

Rak 22.6. – 22.7.

Optimizmus vám dodá ďalšiu tvorivú silu a energiu, aby ste mohli doriešiť všetky povinnosti tohto týždňa. Niektorí sa pozabudnú a minú viac, než plánovali. Nápadov máte určite veľa, uskutočnite ich. Energiu úspešne premeníte na majetkové zisky. Nezastavujte sa, aj keby ste mali pochybnosti o tom, čo ste urobili. Cesta späť by bola veľmi zložitá. O veľkých sumách sa poraďte s blízkymi.

Lev 22.7. – 22.8.

Ukazuje sa potešenie vyplývajúce z pochopenia, spolupráce, trpezlivosti a miernosti. Pomaly prichádza vhodná doba začať realizovať niektoré svoje sny. Potlačte rôzne pokušenia. Tento týždeň budete energickí a mnohé doženiete. Niekoľko nasledujúcich dní budete mať pridelenú dávku energie. Vaša snaha bude odmenená, ale nemusí to byť peniazmi. Sú aj iné výhody. Aby ste si privolali šťastie, neriaďte sa módou, ale tichým hlasom duše.

Panna 24.8. – 23.9.

Budete sa zameriavať na intelektuálne a duševné aktivity. Využite potlačovanú fantáziu. Vyslobodením môže byť neprítomnosť osoby, ktorú ste len s veľkým úsilím museli tolerovať. Dôvera je krehká záležitosť, u niektorých ľudí si budete musieť obnoviť svoj kredit. Cesta hore bude pomalá, ale istá. Robte to, čo máte, a bude to v poriadku. Nájdete oporný bod, ktorý potrebujete.

Váhy 24.9. – 23.10.

Na dlhej spoločnej ceste životom vám hrozí, že sa začnete spolu nudiť. Majte preto každý aj svoje koníčky a dávnych priateľov. Blízkosť je dôležitá, ale láska potrebuje občas aj odstup. Nálady na pracovisku sa budú striedať rýchlo. Vytvoríte však výhodné pracovné spojenectvá. Doprajte rozcvičku aj svojej pamäti. Tento týždeň je ideálny na prechádzku lesom a utriedenie myšlienok, ktoré vám víria v hlave už dlho.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Partner prežíva vnútornú krízu. Neprovokujte. Vyvŕšil by sa na vás, hoci neoprávnene. Dlhšie obdobie bez lásky má naučiť tomu, aby ste si ju viac vážili a robili v novom vzťahu viac kompromisov. Energia tohto týždňa nadväzuje na orientáciu z júna, čiže na záležitosti astrologického domu filozofie. Nevyhnete sa záležitostiam dôvernejšieho charakteru. Pôjde o financie, aj o intímnu oblasť.

Strelec 23.11. – 21.12.

Nebojíte sa nových vecí, akceptujete ich ako nevyhnutnú súčasť života. Sklamanie je ako omrznutá ruka. Môže sa vyliečiť, ale stále bolí. I zdanlivo jednoduché veci si znovu nechajte prejsť hlavou. I keď sa vám teraz kadečo otriasa v základoch, nestrácajte svoju bojovnosť a schopnosť začínať stále znova. Dajte si pozor na nepozornosť a riskantné kroky. Pozorne sledujte aj svoje vnútorné orgány, srdce a cievy.

Kozorožec 22.12. – 20.1.

Žiadny partnerský problém sa nedá vyriešiť bez komunikácie. Pri výbere nevynechajte rozum, ani cit. Majte radi aj seba, iba tak viete milovať aj iného. Pesimistickým a zmäteným postojom na začiatku týždňa nič nevyriešite. Upozornite okolie na svoje najlepšie schopnosti. Kto vás podceňoval, bude si musieť priznať chybu. Sny sú univerzálnym spôsobom, akým sa podvedomie prihovára a vysvetľuje vedomiu. Ak vyvoláva vo vás pozitívne pocity, neodmietnite ho.

Vodnár 21.1. – 19.2.

Dlhodobé, ale aj krátkodobé ciele vás budú hnať dopredu a budete sa z nich tešiť. Vyjasnite si to s človekom, ktorý o vás rozpráva nezmysly. Dokážete viac, keď sa zbavíte obáv z rozhodovania. Budete nútení preukázať improvizačné schopnosti vo finančnej sfére. Opatrní buďte i pri komunikácii s ľuďmi. Najlepšou ochranou je správny a rozumný prístup k životu a pozitívne myslenie! Existuje úzke spojenie medzi vedomím a mýtickým, vizionárskym, vnútorným svetom každého človeka.

Ryby 20.2. – 20.3.

Neznáma osoba vás povzbudí a vnesie do vášho vnútra chýbajúce svetlo. Prejavte väčší záujem o vaše prázdninujúce deti. Nalaďte sa s nimi na bližšiu komunikáciu. Možno sa priamo či nepriamo veľa dozviete. Veľa vašej energie pohltia pracovné veci. Z vášho elánu budú však profitovať aj vaši rodinní príslušníci. Na to, čo budete musieť urobiť, žiadne návody nikde nenájdete. Musíte improvizovať. Vec, ktorú ste mali pri sebe, keď sa vám stalo čosi mimoriadne dobré, sa vám bude spájať s úspechom. Nestrácajte nádej a buďte trpezliví.

Zdroj: internet