Oznam od Davea Lewisa: Júlový update

18. júla 2019

Milé kolegyne, milí kolegovia,

tento mesačný update prichádza počas veľmi rušného obdobia. Pred pár týždňami sme pozvali investorov do kampusu vo Welwyn Garden City na Capital Markets Day, kde sme hovorili o doposiaľ nevyužitých hodnotných príležitostiach, ktoré vidíme pre Tesco. Rozprávali sme sa s investormi o tom, ako môžeme stavať na pokroku, ktorý sme už dosiahli v našom obrate a príležitostiach, ktoré vidíme pre ďalšie zlepšovanie ponuky pre zákazníkov a pokračovanie v raste na meniacom sa a neistom trhu.

O týždeň neskôr sme usporiadali pre investorov podujatie, ktoré bolo zamerané hlavne na témy životného prostredia, sociálnych výziev a etického riadenia spoločnosti, vrátane klimatických zmien, ľudských práv a poľnohospodárstva. Táto udalosť bola pre nás prvá svojho druhu, a prostredníctvom nej sme ukázali, že udržateľnosť hrá pre nás zásadnú rolu pri vedení nášho biznisu.

Na oboch podujatiach sme zdieľali niektoré aktivity, ktoré už prebiehajú v našom biznise, a ako premýšľame o budúcnosti. Dôležité je, že sme mali možnosť ukázať energiu a srdce, ktoré vkladáme do zlepšovania nášho biznisu.

Toto úsilie bude tento týždeň ešte viditeľnejšie ako kedykoľvek predtým, keďže sa vo Veľkej Británii začína Dance Beats, naša trojdňová verejná zbierka, ako súčasť osláv našej storočnice, na podporu našich charitatívnych partnerov: Inštitútu pre výskum rakoviny a Nadácií srdca a cukrovky. Zapoja sa kolegovia z celej krajiny a všetko to vyvrcholí  30-hodinovou tanečnou štafetou vo Wembley zajtra a v sobotu. Ja budem pripravený vo Wembley aj s mojimi tanečnými topánkami a dúfam, že sa tam uvidím s mnohými z vás.

Pre Tesco je tento rok naozaj významný. Vstupujeme do ďalšej fázy nášho obratu a naďalej pokračujeme v oslavách nášho stého výročia. Ďakujem vám za všetko, čo robíte, a všetkým prajem do Dance Beats veľa šťastia!

Opatrujte sa,

Dave