Váš hlas je ten najdôležitejší

18. júla 2019

Chceli by ste navštíviť Prahu?

Chceli by ste zastupovať svojich kolegov a byť ich hlasom?

Ak ste na obe otázky odpovedali áno, neváhajte vystúpiť z radu a byť jedným zo štyroch kolegov, ktorí budú zastupovať Slovensko na našej novej platforme pre komunikáciu na úrovni strednej Európy s názvom Colleague Contribution Panel. Budete mať možnosť povedať Mikaelovi Olssonovi,  Non-Executive Directorovi, čo máte na mysli. Panel sa bude konať dvakrát ročne a bude sa na ňom diskutovať o tom, čo v našej spoločnosti funguje najlepšie, aké sú vaše spoločné obavy alebo budete môcť prezentovať skvelé nápady, ako môžeme byť ešte lepší v oblastiach, v ktorých pôsobíme.

Po paneli Mikael prednesie vaše nápady vedeniu našej spoločnosti a zaistí, aby bol váš hlas vypočutý.

Prvý panel sa uskutoční v nádhernom meste Praha 4. a 5. novembra 2019. Je to nielen česť, ale aj skvelá príležitosť reprezentovať spoločný hlas našich kolegov. Ak vás táto príležitosť zaujala, neváhajte a prihláste sa! Hľadáme:

  • 2 zástupcov, ktorí budú reprezentovať obchody a DC,
  • 1 zástupcu, ktorý bude reprezentovať centrálnu kanceláriu.

K týmto trom zástupcom sa pridá aj zástupca za Tesco Business Services.

Dôležité: angličtina nie je podmienkou, bude zaistené tlmočenie do všetkých jazykov.

Prihlasovať sa môžete od 18. júla do 11. augusta 2019. Ukážte nám, prečo by ste boli práve vy prínosom pre náš prvý panel a o čom by ste na ňom chceli diskutovať. Môžete tak urobiť písomným zhrnutím v dĺžke maximálne 10 viet alebo 30-60 sekundovým videom, ktoré pošlete Terézii Hinzellerovej (Terezia.Hinzellerova@tesco.com) alebo Janke Gogovej (Janka.Gogova@tesco.com).

Uistíme sa, že zozbierame názory všetkých kolegov zo strednej Európy a výsledkom bude zmysluplný, pravidelný vzájomný dialóg medzi vedením spoločnosti a našimi kolegami.

Tešíme sa na vás 4. a 5. novembra v Prahe!

Váš People tím