Ľudia z Tesca – Video rozhovor s kolegami o Tescu 6

9. septembra 2019

Snažíme sa, aby bolo Tesco miestom, kde sa kolegovia môžu rozvíjať, byť úspešní a naplniť svoje ambície. Tesco nie je len firma. Tvoria ho predovšetkým ľudia, ktorí tu pracujú a zároveň aj žijú svoje príbehy.

A prečo práve Tesco? Aj toto bola jedna z otázok, na ktorú sme opýtali našich kolegov, ktorých sme pre vás vyspovedali v novej sérií video rozhovorov – Ľudia z Tesca. Väčšina z nich v Tescu začínala pred mnohými rokmi ako sa ľudovo povie od piky. Prešli si mnohými pozíciami, pôsobili nielen na „ploche“, ale vyskúšali si aj prácu na centrálnej kancelárií. Prežili tu krásne, ale aj náročné chvíle. A čo ich všetkých spája – stali sa vzorom  a inšpiráciou pre ostatných kolegov, lebo práve samotní kolegovia nominujú toho, ktorí sa ocitne v nasledujúcom videu a predstaví vám svojom príbehu v Tescu.

Šiesty príbeh vám o sebe porozpráva Lubomír Mišík, manažér pre malé formáty na Slovesku. Do Tesca nastúpil v roku 2001 hneď po ukončení vysokej školy do hypermarketu v Žiline. Počas svojho pôsobenie v Tescu mal možnosť riadiť  a otvoriť viacero hypermarketov. K jeho práci patrí aj cestovanie po celom Slovesnku, čo mu umožňuje byť v kontakte s mnohými tímami a kolegami.