Horoskop 23.9. – 29.9.2019

23. septembra 2019

Baran 20.3. – 19.4.

Hľadajte radu u druhých, ale rozhodujte sa za seba. Karty hovoria to, čo by sa stalo keby sme nič neurobili pre to, aby sa to nestalo. Zmerajte sa na informácie, ktoré vaše myšlienky naplnia spokojnosťou. Neodťahujte sa a pomôžte. Nerýpte do úspešnejších. Keď máte depresie, dokážete vidieť naozaj čierno celý svet a svoje okolie. Vtedy by ste sa najradšej schovali, aby to ostatní na vás nespoznali a nezažili príliš veľa vašich náladových výbuchov.

Býk 21.4. – 21.5.

Zmeny a náhle zvraty situácií a nálad zostávajú nepredvídateľné a emočné. Spôsobuje to stále aj planéta náhod, Urán v Býkovi. Zmeny sa vás nebudú týkať priamo, ale ich dôsledky pocítite. Nedajte sa ovplyvniť nestabilnými názormi. Kontrolujte svoje myšlienky a jasnejšie ich formulujte do slov, aby nedošlo k nedorozumeniam s menej chápavými, či náladovými ľuďmi. Precitlivenosť na nikotín. Cvičte cviky na uvoľnenie svalov krku a šije. Kvietky ďateliny prečisťujú krv. Používa sa aj na liečbu žalúdočných vredov, ekzémov, hepatitídy, pri kašli, či zachrípnutí.

Blíženci 22.5. – 21.6.

Očakávajte v rodine milú udalosť, ale aj v oslavách si zachovajte dôstojnosť a rozvahu. Tento týždeň si dávať pozor na emocionálnu precitlivenosť smerujúcu k hádavosti, až násiliu. Rozhodujte sa takticky! Niektorí ľudia sa vám postarajú o napätie. Ak nesplníte sľub, počítajte s rovnakou odvetou. Nesnažte sa koncom týždňa porušovať svoje zásady a ničiť vzťahy. Cez víkend sú oslabené spodné laloky pľúc, žalúdok, ramená, a aj prsia sú teraz citlivejšie. Tráviaci trakt nezaťažujte mastnými, jedlami, prepálenými tukmi, alkoholom a stresom.

Rak 22.6. – 22.7.

Budete sa síce snažiť s každým vyjsť, ale nie každý bude chcieť vyjsť s vami. Predovšetkým muži budú precitlivelo krehkí v oblasti vzťahov. Cez víkend je možné zaľúbenie. Malý dážď nech padá, veľkému aj tak nezabránite. Pozor aj na nedomyslené ”veľmi výhodné služby“. Môže platiť, že čo je lacné, nie je vzácne. Nepodliehate finančným ilúziám. Vaše zdravie môže nabúrať tiež ohováranie, povzneste sa. Začínajte si uvedomovať dôležitosť vlastného tela. Doteraz ste mnohé signály prehliadali, teraz im začínate rozumieť. Správate sa podľa nich.

Lev 22.7. – 22.8.

Liečte sa optimizmom a vierou. V láske zaznamenáte cez víkend nové úspechy, ale o to menej sa vám bude dariť v iných činnostiach. Rozdeľte si sily. Myslíte, že vaša kritika je vždy oprávnená? Niekedy je vám výhodnejšie priznať si chybu, lebo na pravde môžete najviac profitovať. Podarí sa vám nachádzať riešenia problémov, s ktorými si ostatní nevedia poradiť. Vyhýbajte prácam, pri ktorých sa vdychujú chemikálie. Centrálna nervová sústava dá najavo preťaženosť cuknutím svalu. Zdravie sa nedá kúpiť. Každá choroba v sebe nesie informáciu, že niečo nie je v poriadku.

Panna 24.8. – 23.9.

Ovládnite nervozitu, lebo vás rozladí a nič rozumné nevyrieši. Spomínajte na komplimenty, ktoré dostávate a zabudnite na zlé poznámky. Veci všedného dňa musíte zvládať s nadhľadom. Z ktorej strany zahrmí, stade i dážď príde! Podporné Slnko, i bojovnosť planéty Mars vo vašom znamení vám zosilnia praktickú aktivitu. Posuniete sa vo svojom diele ďalej. Pobyt na vzduchu, či v soľnej jaskyni, vám prečistí pľúca a uvoľní psychiku. Skorocel pomáha pri kašli, zápale priedušiek, astma, problémoch s trávením a zápale obličiek i močového mechúra.

Váhy 24.9. – 23.10.

Každému veku sluší niečo iné. S niektorými javmi nepohnete i keby ste sa snažili. S nepríjemnými ľuďmi vyjdete, nakoľko budete povznesení. I tak vás rozladí necitlivosť okolia. Spoľahnete sa na svoje vedomosti. Budete musieť vymýšľať rôzne protiopatrenia. Zamyslite sa, čo ľudom môže na vás vadiť. Zvážte, čo chcete povedať a podľa toho vyberte slova. Luna teraz vplýva aj na pľúca a priedušky. Proti kašľu pite odvar z Podbeľu, či Ibišteka. Na prečistenie pľúc je vhodný čaj z Materinej dúšky alebo Čistca. Nechajte telo ”vydýchnuť“. Chráňte si krk aj obličky.

Škorpión 24.10. – 22.11.

Už vo svojej podstate ste vnímaví. S citmi sa tento týždeň naozaj nezahrávajte, a ani o nich verejne nehovorte. Môžu sa vaše malé tajomstvá zneužiť. Priatelia sa potešia vašej spoločnosti. Beriete si toho naraz veľa, a to vám nepridáva na pokoji. Podráždenosť zvýši vašu potrebu hádať sa. Akosi s ničím nebudete spokojní. Budete mať pocit, že nič nestíhate. Depresie máte občas výrazné. Len neradi sa zverujete okoliu. Riešite ich premýšľaním a rôznymi prístupnými liekmi. Nedeľný impulz Luny v znamení Raka je blahodarný na domáce energie.

Strelec 23.11. – 21.12.

Netrpezlivý človek by nemal jesť horúcu kašu! Niektorí ľudia budú protivní, ale zvládnete to. Musíte si ujasniť postoje, no škoda sa trápiť nad situáciami, ktoré nemôžete zmeniť. Maličké problémy nie sú podstatné, aby ste sa nimi zaoberali. Čas ukáže, že ste mali pravdu. Stretnete sa tiež s nekalými úmyslami, alebo podrazom. Mrzieť vás to dosť bude. Zlé nálady môžu prísť vďaka vašim hlbokým myšlienkam a citlivému vnímaniu vzťahov, keď nebudú v poriadku. Rebríček, ľudovo zvaný „myší chvostík“, je liečivý a dobrý aj na hemoroidy.

Kozorožec 22.12. – 20.1.

Ten, kto sa bojí nepríjemnosti bude ich mať mnoho! Všeličo a všelikoho môžete zmanipulovať, ak vám na tom bude záležať. V citovom živote, pod vplyvom planéty Venuše, nastane čas nelogických hádočiek. Komplikácie vo financiách. Skúste radšej dvakrát prepočítať všetky náklady a výdavky, až potom pustite peniaze z rúk. Objavíte v sebe talent, o ktorom ste nemali tušenie. Komplikácie vo financiách. Nezabudnite, že ste duchovná bytosť, ktorá prežíva fyzickú skutočnosť. Nosenie ťažkých nákupov vám opotrebováva kĺby na rukách. Na kŕčové žily sú vhodné aj zábaly z vína a nechtíková a kostihojová masť.

Vodnár 21.1. – 19.2.

Zmätené obdobie, ktoré môžete dlhší čas pociťovať, bude vo vás vyvolávať najrôznejšie predstavy a fantázie. Prestanete byť maximalistami a ciele si rozdelíte na jednotlivé etapy. Hlúpi ľudia a nekonštruktívne námietky vás rozčuľujú, nakoľko musíte riešiť dôležitejšie problémy. Neštylizujte sa do role toho, čo vždy všetko vie. Svoje alergie na niektorých ľudí tlmte. Luna ubúda: vylučovanie, výdaj energie, použitie síl, detoxikácia, upevnenie. Čaj z púpavy, čakanky, alebo z mäty podporuje vylučovanie žlče a lieči choroby a oslabenie organizmu.

Ryby 20.2. – 20.3.

Nikdy neopúšťajte nikoho, koho milujete pre niekoho, kto sa vám páči, pretože ten, kto sa vám páči vás tiež dakedy opustí pre toho, koho miluje on. Čakajú vás skúšky. Bude sa to točiť okolo minulosti. Správajte sa opatrne, a snažte sa sústrediť pri všetkom, do čoho sa pustíte. Robte pokojne to, na čo máte, a čo viete urobiť. Obyčajný podpis pod zábezpeku na úver môže priniesť budúce peklo! Choroby sú aj duševný tréning, od ktorého sa potom odvíja aj celková sila, potrebná k dosiahnutiu cieľov. Pri liečení žalúdočných problémov dobre poslúži čaj z mäty a horkého estragónu.

Zdroj: internet