Poďakovanie od Davea

23. septembra 2019

Každý rok sa  Exec tím skupiny Tesco stretáva na svojom pravidelnom mesačnom mítingu v Ázii a v strednej Európe. Nedávno sa takéto stretnutie konalo v Maďarsku, a preto mal Zsolt spoločne s jeho tímom možnosť hostiť celý skupinový Exec tím. Počas návštevy obchodov sme mali vynikajúcu príležitosť, aby sme im ukázali, čo sme urobili, aby sme optimalizovali veľkosť našich obchodov a produktových radov do budúcna.

Bolo to tiež skvelé načasovanie pre mňa, pretože nám to významne pomohlo pri získaní všeobecnej podpory pre náš 5-ročný plán!

Dave bol obzvlášť potešený rozsahom a rýchlosťou zmeny, ktorá, ako povedal, bola „enormná a ohromujúca”. Pomôže nám byť viac konkurencieschopnými do budúcna a zlepšiť kvalitu biznisu, ktorý prevádzkujeme. Jason, Tony, Ale a tím z Veľkej Británie si tiež všimli veci, ktoré by radi prevzali vo Veľkej Británii, najmä po tom, čo videli, ako sme optimalizovali naše väčšie obchody a s ponukou Starlines a kampaňou „Nasleduj modrú” posilnili hodnotu za peniaze.

Bol som hrdý na to, že som im mohol ukázať, čo všetko sme dosiahli a zmeny, ktoré sme urobili naprieč naším biznisom. Pre Exec tím bolo zvlášť pôsobivé vidieť to v kontexte našej konkurencie v Maďarsku, a že toto všetko sme dosiahli spolu ako jeden tím.

Viem, že týchto pár mesiacov bolo ťažkých, zvlášť s ohľadom na dopad, ktorý tieto zmeny prinášajú pre zákazníkov. Ďakujem vám za významnú rolu, ktorú ste všetci hrali v tom, ako sa snažíme prinášať našim zákazníkom lepšie služby v budúcnosti.

Matt