Video: Od hummus až po tikka masala – 50 nových hotových jedál v našich obchodoch

3. októbra 2019

V Tescu sa staráme o pohodlie pre našich zákazníkov, preto sme pre nich pripravili novú ponuku hotových jedál, ktorú už teraz nájdete v našich regáloch. Všetky pokrmy sú pripravené z kvalitných surovín a sú zaručene čerstvé. Hummus, šaláty, cestoviny alebo polievky – to sú len niektoré z noviniek, ktoré ponúkame v našich obchodoch.

Rozšírenie ponuky hotových jedál je reakciou na potreby našich zákazníkov. Tí stále častejšie uprednostňujú už hotové jedlá, ktoré si možno rýchlo pripraviť v práci aj doma bez zbytočného zdržovania. Aby sme naplnili ich očakávania, ponúkame širokú škálu jedál a polievok, ktoré sú pripravené na okamžitú spotrebu, alebo potrebujú iba ohriať v mikrovlnnej rúre.

Ponuka zahŕňa 50 jedál s regionálnymi aj medzinárodnými pokrmy. Bohatá ponuka obsahuje 5 typov hummusu a 6 druhov šalátov. Milovníci regionálnej kuchyne si môžu vybrať z 12 tradičných pokrmov a 4 druhov polievok. Z talianskej kuchyne sme pripravili 11 vynikajúcich receptov, vrátane cestovín a hotových omáčok. Fanúšikovia medzinárodnej kuchyne si u nás môžu vybrať až z 11 rozličných chutí. Jedlá sú pripravené z vysoko kvalitných čerstvých surovín a vďaka moderným receptúram sú zaujímavou alternatívou ako pre tých, ktorí hľadajú nové chute, tak pre zákazníkov, ktorí ocenia tradičnú aj regionálnu kuchyňu.

Pre priaznivcov modernej a zdravej kuchyne sme si v Tescu pripravili hummus s rozličnými príchuťami, napríklad hummus s paradajkami a paprikou, hummus s červenou repou a klasický hummus s falafelom. V ponuke tiež nájdete zaujímavé šaláty, ako je napríklad kuskus so zeleninou, quinoa so zeleninou alebo červený bulgur. Všetky tieto jedlá sú ideálne ako plnohodnotná desiata pre zaneprázdnených zákazníkov, ktorí hľadajú ľahké a zdravé jedlo. Praktické balenie, ideálna veľkosť porcií a priložené príbory umožňujú vychutnať si jedlo takmer kdekoľvek.

Súčasťou ponuky sú aj hotové jedlá určená na ohriatie v mikrovlnnej rúre. Tesco ponúka rôzne príchute tradičnej kuchyne, ako je napríklad losos s omáčkou a zeleninou alebo sviečková na smotane s knedľou a polievky, vrátane paradajkovej s bazalkou, minestrone alebo tekvicovú. Milovníci talianskej kuchyne môžu vyskúšať rôzne variácie cestovín, vrátane bolonských špagiet, špagiet carbonarra alebo lasagní, ktoré ponúkame v dvoch príchutiach. Z celosvetovej kuchyne môžu naši zákazníci ochutnať tikka masala, zelené curry, sladkokyslej kurča alebo falafel.

Všetky produkty boli pripravené zo starostlivo vybraných ingrediencií. Záleží nám na dodržiavanie kvalitatívnych štandardov pri výrobe a recepty, ktoré nám pripravili profesionálne šéfkuchári zaručujú, že hotové jedlá majú jedinečnú hodnotu pre našich zákazníkov. Všetky produkty sú chladené a do našich distribučných centier ich dodávame šesťkrát týždenne. Do našich obchodov sa dostanú hneď nasledujúci deň, vďaka čomu je zaistená maximálna čerstvosť a skvelá chuť.