Príjmite bezdymovú výzvu a zmeňte svoj život k lepšiemu

8. októbra 2019

Prestať fajčiť nie je jednoduché. Napriek tomu, že 75% fajčiarov chce s fajčením prestať, podarí sa to len 2-3% z nich.Chceli by ste sa o to pokúsiť aj vy? Stačí ak sa zapojíte do jednej z dvoch bezdymových výziev, ktoré sme si pre vás pripravili.

Ako na TO?

1.VÝZVA: Bezdymová výzva – najlepšia voľba je prestať s fajčením úplne

Teší nás, že ste sa rozhodli prijať výzvu  „bez dymu“ a skoncovať tak s cigaretovým dymom úplne.

Prestať fajčiť, nie je jednoduché, ale nie nemožné. Väčšina ľudí prestane fajčiť bez profesionálnej pomoci. Vyhľadať pomoc lekára alebo lekárnika môže zvýšiť vaše šance na úspech.

Túto 1.Výzvu začíname od 4.11. 2019 do 29.11.2019.

Album na zdieľanie vašich pokrokov, úspechov a postrehov nájdte tu: Bezdymová výzva č.1 

2. VÝZVA: Prijmite našu výzvu a zažite mesiac november „bez dymu“ a využite menej rizikovú alternatívu

Stačí, ak sa odhodláte skoncovať s fajčením úplne, alebo ak chcete pokračovať v užívaní tabaku prejdete na menej rizikovú alternatívu ,akou je zariadenie na nahrievanie tabaku a po mesiaci s nami budete zdieľať vaše zážitky.

Upozornenie: Používanie zariadenia na nahrievanie tabaku nie je bez rizika, produkuje nikotín, ktorý je návykový.

Túto 2.Výzvu začíname od 4.11. 2019 do 29.11.2019.

Album na zdieľanie vašich pokrokov, úspechov a postrehov nájdte tu: Bezdymová výzva č. 2

KRITÉRIA/PRAVIDLÁ obidvoch výziev

  • Prihlásiť sa môžete TU v termíne od 8.10. do 31.10. 2019.  Stačí ak vyplníte dotazník, na základe ktorého vám  my vytvoríme váš vlastný profil v jednom z dvoch albumoch na tejto stránke – s menom a s názvom prevádzky/DC/HO. Prostredníctvom kometárov vo vašom profile potom budete môcť zdieľať vaše osobné skúsenosti a postrehy, ako zvládate bezdymovú výzvu .
  • Termíny obidvoch výziev – začíname od 4.11. do 29.11.2019.
  • Do obidvoch výziev sa môžu zapojiť iba kolegovia na pracovný pomer (t.j. osoby staršie ako 18 rokov)- nie brigádnici/dohodári, agentúrnici, zamestnanci tretích strán)
  • Každý týždeň vždy do piatku (t.j.4-krát za vyššie uvedené obdobie) bude musieť účastník výzvy doplniť na svoj profil v abumoch Bezdymová výzva č.1 Bezdymová výzva č.2 info ozdieľaní svojich zážitkov, skúseností, úspechov/neúspechov, aktivít čo sa mu v rámci výzvy podarilo za predchádzajúci týždeň.
  • Cieľom a podmienkou 1 výzvy bez dymu je, aby účastníci na konci výzvy vôbec nefajčili.
  • Cieľom a podmienkou 2 výzvy bez dymu je, aby účastníci používali na konci výzvy výhradne iba zariadenie na zahrievanie tabaku.
  • Vprípade, že nemáte možnosti sa prihlásiť na MojeTesco, tak kontaktujte svojho nadriadeného, prípadne špecialistu/tku administratívy, alebo manažéra prevádzky SM,EX.
  • Vprípade porušenia pravidiel, bude účastník z výzvy vylúčený.

ODMENY a ich vyhodnotenie

Pre úspešných účastníkov výzviev sú pripravené skvelá odmena  20 elektrobicyklov.

Vyhodnotenie výziev 

Zdieľané skúseností bude na konci výzvy vyhodnotené porotou. O výsledkoch budú kolegovia z obchodov, DC aj HO informovaní počas prvého decembrového týždňa cez MyActions. Odovzdanie odmien pre úspešených účastníkov výziev prebehne priamo na prevádzkovej jednotka/DC.

Hodnota elektrobicykla podlieha zdaneniu – dane aj odvody platí Tesco.