Dostaňte sa do kondície s kolekciou F&F Active

2. marca 2020

Či už ste sa rozhodli zatočiť s povianočnými kilami, dostať sa pred vytúženou jarou do kondície, alebo si len konečne urobiť viac času pre seba, potom vedzte, že športové kolekcie F&F Active je presne to, čo teraz potrebujete. Zabudnite na nereálna predsavzatia. Veď rok 2020 je podľa čínskeho horoskopu rokom Krysy a je plný nových príležitostí a priaznivého nastavenia. Tak nečakajte na nič a chopte sa príležitosti. 🙂

Nová kolekcia F&F Active sleduje najnovšie trendy, ako z hľadiska farieb, strihov a módnych potlačí, tak aj možnosti jednotlivé kúsky navzájom skvele kombinovať. Pozadu rozhodne nezostáva ani kvalita a funkčnosť. Je dizajnovaná na rôzne druhy športu, preto nezabudnite vyberať podľa toho, či sa chystáte na ranný vonkajší beh, do fitka, alebo na lekciu jogy. Dôležité je zostať za každých okolností v teple a suchu, cítiť sa pohodlne, bez akéhokoľvek obmedzenia v pohybe. To všetko zaručí kombinácia kvalitných a funkčných materiálov s vysokým stupňom priedušnosti, savosti, či elasticity, vrátane tvarujúceho efektu.

 

Tohtoročná športová kolekcia je plná módnych tričiek, legín a kvalitných športových podprseniek, od jednofarebných modelov v klasickej čiernej a šedej, cez módnu ružovú, lososovú, khaki, až po odvážnejšie žíhané a neónové. Nápisy na topoch plnia motivačný efekt, a navyše sú vďaka lesklému či reflexnému prevedeniu skvele vidieť. Dôležité je spracovanie, obľúbené sú bezšvíkové modely, alebo praktické vychytávky ako vnútorné vrecko na kľúče či telefón. F&F Active myslí aj na udržateľnosť, v rámci „Better Cotton Initiative“ využíva bavlnu z udržateľných zdrojov, a rad produktov je vyrobená zo 100% recyklovaného polyesteru. To sa nijako neodráža v cenách, tie zostávajú dostupné a pohybujú sa už od 4,99 Eur.