Nová letná kolekcia F&F

2. júna 2020

Leto sa blíži a oživiť treba aj náš šatník. Od 1.6. je na všetkých oddeleniach F&F dostupná nová letná kolekcia, ktorá obsahuje množstvo krásnych žiarivých kúskov, ktoré spríjemnia Vaše letné dni. Inšpirujte sa pohodlnou a trendovou módou. Letné dobrodružstvá budú mať ten správny štýl!

Plavky

Plavky sú povinnou výbavou horúcich dní. A vôbec nevadí, ak budete tento rok tráviť leto doma na záhrade či na chate. S kúskami od F&F sa budete cítiť ako na skutočnej dovolenke. Ani tento rok nešliapnete vedľa, ak siahnete po jednodielnych plavkách – napríklad s výrazným vzorom, rafinovaným šnurovaním či ramienkom cez jedno plece. K štýlovej výbave v kufri si pribaľte dobrú náladu, chuť oddychovať a domáce leto bude mať svoje čaro.

 

Šaty

Každý dámsky šatník by mal obsahovať aspoň jedny krásne šaty! Siahnite túto sezónu po šatách s „áčkovým“ strihom v ich spodnej časti, ktoré pekne formujú postavu a podčiarknu vaše krivky. Dobrou voľbou sú i romantické strihy šiat s nazberaným rukávom alebo so spusteným rukávom a odhalenými ramenami. Aktuálna kolekcia F&F ponúka širokú paletu šiat romantických i ženskejších strihov, ako aj pohodlné variácie. To všetko z príjemných materiálov s nádhernými vzormi.

Niečo pre pánov

Nezabúdame ani na pánov, ktorí potrebujú v lete najmä pohodlie a vzdušné materiály. Nová letná kolekcia v F&F ponúka množstvo zaujímavých kúskov, ktoré sa dajú jednoducho kombinovať. Na výber je množstvo farieb a variácií či už pri plavkách, košeliach, ale aj ležérnych tričkách.

Pre našich najmilovanejších

Nechajte vstúpiť vaše deti do tohto leta štýlovo! Horúce počasie a lúče slnka ponúkajú množstvo možností ako stráviť prázdniny a voľný čas vonku. K bazénu s farebnými plavkami s jednorožcom, alebo so žraločím vzorom, na prechádzku v pohodlných šatách, alebo s praktickými šortkami a elegantným klobúčikom! Vy aj vaše deti budú na leto maximálne pripravené.