Ste pripravení na novinku s aplikáciou Clubcard?

8. júna 2020

Leto by malo byť plné zaujímavých zážitkov. My chceme, aby ste si ho užili ešte viac s novinkou, ktorá na vás čaká v aplikácii Clubcard. Ste pripravení na zábavu? Tento rok v lete máme s aplikáciou Clubcard niekoľko skvelých plánov a chceme sa s nimi podeliť  najprv s vami, našimi kolegami.

Od 17. do 30. júna dostanú všetci používatelia aplikácie Clubcard špeciálne denné kupóny platné 7 dní od ich otvorenia.  Tento kupónový kalendár je náš spôsob, ako poďakovať našim lojálnym zákazníkom a ponúknuť im niečo skutočne výnimočné: každodenné výhody vždy po ruke.

Pre tých, ktorí sa budú aktívne zapájať do programu a používať 7 alebo viac kupónov, sme pripravili bonus: zlatý kupón v hodnote 200 bodov (2 Eurá) A – dobrá správa – pre kolegov bude zlatý kupón ešte väčší: 250 bodov! Preto nezabudnite vyskúšať aplikáciu Clubcard a povzbudzujte ostatných, aby ju používali.

Ako kolega môžete do aplikácie pridať aj svoju 10% zľavu. Ak ju chcete pridať, kliknite v aplikácii trikrát na logo TESCO a potom zadajte svoje zamestnanecké číslo.

Ak máte nejaké problémy s používaním aplikácie, neváhajte a kontaktujte. našu bezplatnú linku Clubcard:

Bezplatná telefónna helplinka:

800 222 555

PO – PIA 8:00 – 20:00