Letná potravinová zbierka Tesco je v plnom prúde

15. júla 2020

Vďaka štedrosti našich zákazníkov a pomoci našich kolegov sa nám spoločne podarilo zatiaľ vyzbierať vo všetkých 152 obchodoch  po celom Slovensku už 10 084 kg potravín. 24 000 porcií jedla tak pomôže nasýtiť rodiny v núdzi z celého Slovenska. V celej strednej Európe darovali zákazníci cez 20 ton potravín. To je naozaj skvelý výsledok od spustenia zbierky, na ktorý môžeme byť všetci právom pyšní.

Ak ste sa ešte nestihli do zbierky zapojiť, nezúfajte. Darovať trvanlivé potraviny môžete až do konca leta na špeciálne označených zberných miestach vo všetkých našich obchodoch.

Budeme radi, keď sa svojimi dobrými skutkami pochválite aj na sociálnych sieťach. Dokonca aj vaše profilová fotka na Facebooku môže pomôcť ľuďom v núdzi. Nastavte si originálne profilový rámček na odkaze https://m.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=281003809812646 a pomôžte nám tak šíriť povedomie o potravinovej zbierke a možnosti darovať v našich obchodoch trvanlivé potraviny. Nezabudnite tiež u svojich príspevkov využiť hashtag #tescosbirkuje.

Ďakujeme, že pomáhate s nami 😉