Deň narcisov sa blíži aj k nám a tento rok je špeciálny

21. júla 2020

Tradičná aprílová zbierka Ligy proti rakovine – Deň Narcisov bola kvôli obmedzeniam presunutá na 31. júla 2020. Vzhľadom na to, že sa zbierka bude konať v lete, jej zvyčajní partneri, študenti, žiaci a učitelia nebudú môcť podporiť zbierku ako dobrovoľníci a odovzdávať symbolické narcisy za dobrovoľný príspevok. Práve tu máme možnosť pomôcť my v Tescu a zastúpiť ich úlohu dobrovoľníkov.

V Tescu sa vždy snažíme pomôcť tam, kde je to najviac potrebné. Preto sme minulý rok spustili dobrovoľnícky program, v rámci ktorého má každý náš kolega šancu využiť 8 hodín pracovného času na pomoc miestnej komunite s tým, že tento čas je mu preplatený.

Poďme spolu pomôcť onkologickým pacientom a ukážme všetkým, že máme srdce na správnom mieste a dokážeme sa spojiť pre dobrú vec. Máme príležitosť zapojiť sa do tejto špeciálnej kampane a potvrdiť si, že sme skvelý tím, ktorý pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú. Kolegovia na 125 obchodoch po celom Slovensku sa do iniciatívy už prihlásili. Pomôžte aj vy, kolegovia z centrálnej kancelárie a distribučných centier a staňte sa dobrovoľníkmi na jednom z 13 obchodov na Slovensku, pre ktoré je v danom období náročné podporiť aktivitu dobrovoľníkmi.

Ako môžete pomôcť?

Prihláste sa cez Abecedu a vyberte si jeden z nižšie uvedených obchodov a časový slot (alebo viac slotov), kedy pomôžete ako dobrovoľník tým, že budete rozdávať zákazníkom narcisy za dobrovoľný príspevok.

Ide o tieto obchody:

HM Prešov
HM Brezno
HM Rimavská Sobota
HM Žilina Obvodová
HM Bardejov
SM Tvrdošín
SM Hnúšťa
SM Žarnovica
SM Krasno
SM Tornaľa
SM Tlmače
SM Martin – Priekopa
SM Vajnoria – Bratislava

V prípade vášho záujmu, vám následne zašleme presnejšie inštrukcie, ako postupovať. Rozhodnutie využiť dobrovoľnícke hodiny samozrejme prediskutujte so svojím nariadením.

Ak máte záujem pomôcť ako dobrovoľník, avšak v danom čase sa nebudete nachádzať v blízkosti žiadneho z uvedených obchodov, dajte nám o sebe vedieť a spoločne nájdeme spôsob, ako sa môžete aj vy zapojiť. Napísať nám môžete na e-mailovú adresu: katarina.psenakova@tesco.com

My v Tescu sme už veľa krát ukázali, že srdce máme veľké. Preto veríme, že sa nám podarí úspešne pokryť aj týchto 13 obchodov dobrovoľníkmi možno aj s vašou účasťou.

Ďakujeme za Vašu podporu, aj malá pomoc môže mať veľký význam!