Cestuj toto leto s kartou MultiSport po Slovensku

31. júla 2020

Nezabudnuteľné zážitky vďaka jedinečnému benefitu. Kto z vás zbožňuje objavovať nové miesta? Pripravili sme pre vás novinky, ktoré splnia vaše letné očakávania.

Kolobežky Žiarska Dolina

Zjazd na kolobežke v Žiarskej doline je osvedčený druh zábavy, ako aj možnosť dopravy po celodennej túre z chaty priamo k vášmu autu na parkovisku. Jazda na kolobežke začína na Žiarskej chate a končí po prekonaní 6 km dlhého zjazdu dolinou po asfaltovej ceste s prevýšením 400 metrov na parkovisku v ústí doliny.

 

Marina Liptov

Ste priaznivcami vodných športov? Baví vás paddleboard či kajak? Pripravili sme pre vás tie najlepšie podmienky v krásnom prostredí Liptova. V požičovni na móle si môžete prenajať všetko potrebné a prežiť leto plné adrenalínových zážitkov.

 

Múzeum oravskej dediny

Múzeum je umiestnené v prekrásnom prírodnom prostredí v podhorí Roháčov. Viac ako 50 stavieb ľudovej architektúry je tu rozostavených v niekoľkých celkoch, ktoré pripomínajú jednotlivé časti Oravy. Zariadenie domov, chov domácich zvierat či pestovanie typických plodín, umožňujú návštevníkom predstaviť si život a prácu Oravcov v minulosti.

Veveričí lanový park – Štrbské pleso

Ak by ste si priali zažiť teambuidling, alebo čas s rodinou či priateľmi trošku inak, určite sa zastavte vo Veveričom lanovom parku Štrbské pleso. Lanový park pozostáva z dvoch druhov tratí – veľkej a mini. Veľkú trať tvorí 22 prekážok umiestnených na stromoch vo výške približne 5 m a je dlhá 280 m. Na jej zdolanie potrebujete zhruba 45 minút. Trať mini je určená pre deti od 3 rokov do 140 cm a pozostáva z desiatich prekážok.

Šimák Zámok Pezinok

Pôvodne vodný hrad bol v 13. storočí sídlom veľmožov zo Svätého Jura a Pezinka. O osemsto rokov obnovený zámok otvára svoje brány. Štefan, z rodu Šimákovcov, tu vybudoval vinárstvo, hotel a expozície vína, skla i rodiny Pálffy. Užite si prehliadku zámku spolu s kartou MultiSport.

 

Camping Vodník – Jur nad Hronom

Zažite pokoj, zábavu a veľa príjemných zážitkov v prostredí campingu Vodník v Jure nad Hronom. Camping poskytuje priestor pre zážitky plné zábavy, priateľstva, športu a dobrodružstva. S kartou MultiSport si teraz môžete požičať bicykle, paddleboard alebo aj kajak.

 

Trixen: Wake & Ski Park – Košice

Užite si zábavu, relax a oddych v športovo rekreačnom areáli Trixen Park Košice. S MultiSport si teraz môžete zahrať beach volleyball, alebo ako fanúšik adrenalínových športov sa dostatočne vyblázniť na wakeboarde.

 

Ferrata Kyseľ v Slovenskom raji

Vychutnajte si krásne prostredie Slovenského raja. S kartou MultiSport si teraz uplatníte vstup na Ferratu Kyseľ. Nezabudnite ale, že každý turista musí mať povinnú ferratovú výstroj. Vaše bezpečie je najdôležitejšie.

 

Mnohí z vás museli z programu MultiSport počas posledných mesiacov vystúpiť, preto vám prinášame LIMITOVANÚ PONUKU platnú do 31 . 8. 2020. Všetky karty zrušené v období do 30. 6. 2020 si môžete reaktivovať bez ohľadu na to, kedy ste sa z programu MultiSport odhlásili. Už nemusíte čakať pôvodných 6 mesiacov na reaktivovanie svojej karty (stop perioda). O aktiváciu požiadajte UŽ DNES svojho zamestnávateľa, alebo prostredníctvom personálneho oddelenia a staňte sa opäť čelnom rodiny MultiSport.

PREHĽAD PARTNEROV

prehlad-partneri-sk