Mimoriadna letná potravinová zbierka vrcholí!

26. augusta 2020

Milé kolegyne, milí kolegovia,

spolu s letom sa pomaly chýli ku koncu aj naša mimoriadna letná potravinová zbierka. Aj vďaka práci našich kolegov na obchodoch, či tých kolegov, ktorí sa zapojili ako dobrovoľníci sa nám doteraz podarilo vyzbierať fantastických  25 000 kg potravín, z ktorých bolo možné pripraviť takmer 60 000 porcií jedla.

Máme pred sebou posledný týždeň zbierky, kedy má každý z nás ešte príležitosť pomôcť ľuďom v núdzi. Zapojiť sa môžete darovaním trvanlivých potravín a hygienických potrieb do 31. augusta. Môže ísť o rozličné produkty ako napríklad ryžu, cestoviny, múku, cukor, olej, konzervy, zaváraniny, čaj či kávu. Produkty stačí odovzdať do vyznačeného miesta za pokladničnou zónou. Odtiaľ potraviny putujú do Potravinovej banky Slovenska, ktorá ich prerozdelí tým, ktorí teraz našu pomoc potrebujú najviac.

Radi by ste pomohli ešte viac? Môžete sa stať dobrovoľníkom a podporiť zbierku priamo v obchode. Je len na vás, ktorý obchod si vyberiete. Ak by ste radi pomohli ako dobrovoľníci, prosím kontaktujte Evu Martiníkovú: eva.martinikova@tesco.com.

Budeme radi, keď sa svojimi dobrými skutkami pochválite aj na sociálnych sieťach. Dokonca aj vaše profilová fotka na Facebooku môže pomôcť ľuďom v núdzi. Nastavte si originálny profilový rámček na odkaze https://m.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=281003809812646 a pomôžte nám tak šíriť povedomie o mimoriadnej letnej  potravinovej zbierke a poslednej možnosti zapojiť sa do nej.

Ďakujeme, že pomáhate s nami.

Martin