Výsledky po 2. týždni: Beh pre Tesco Anjela

6. októbra 2020

Odbehli sme si druhý týždeň, počas ktorého spájame sily pre dobrú vec v Behu pre Tesco Anjela. Cieľom tohto projektu je zabehnúť 5 000 km. Ak sa nám to podarí, podporíme Tesco Anjela sumou 2 300 Eur. Každý kilometer sa počíta, preto neváhajte a zapojte sa ešte dnes.

Po druhom týždni sa do behu aktívne zapojilo 28 kolegov a spolu sa im podarilo zabehnúť 691,9 kilometrov.

Spoločne od spustenia Behu pre Tesco Anjela, všetci zúčastnení kolegovia odbehli úžasných 1384,6 kilomentrov.

Našimi piatimi najaktívnejšími bežcami za uplynulý týždeň boli kolegovia Róbert Kubík, Monika Pastorová, Daniel Gyepes, Matej Belička a Miloš Artim . Ďakujeme každému, kto sa rozhodol prispieť hoci jediným odbehnutým kilometrov. Už teraz sa tešíme na výsledky z ďalšieho týždňa a dúfame, že bude účastníkov ešte viac a kilometre budú nabiehať ako po masle.

Ako sa zapojiť do aktivity Beh pre Tesco Anjela:

  1. Prvým krokom je stiahnutie aplikácie RUNTASTIC. Aplikácia je podporovaná systémami Android, iOS a Windows Phone.
  2. Pripravili sme pre vás krátke inštruktážne video o stiahnutí aplikácie RUNTASTIC: https://vimeo.com/228417308
  3. Po stiahnutí aplikácie sa prihláste a kliknite na Beh pre Tesco Anjela (link nižšie):

https://www.runtastic.com/groups/beh-pre-tesco-anjela?utm_source=runtastic.lite&utm_medium=android&utm_campaign=user_generated_sharing&utm_content=group.runtastic&share_locale=sk

  1. Poznámka: odporúčame vám preposlať si tieto inštrukcie do mobilu, v ktorom budeme používať aplikáciu RUNTASTIC alebo skopírovať vyššie uvedené linky.
  2. Po kliknutí na link budete priamo presmerovaný do vyššie uvedenej skupiny.
  3. Pripojte sa do skupiny a začnite s behom.

Pripojiť sa do skupiny môžete kedykoľvek počas priebehu aktivity, t.j. 21.9. – 18.10.2020.  Každý z vás, kto sa prihlási, do bežeckej skupiny, môže prispieť ľubovoľným počtom odbehnutých kilometrov. Každý týždeň budeme na Moje Tesco zverejňovať výsledky, koľko naša bežecká skupina už ubehla na ceste za vytýčeným cieľom 5 000 km. Po dosiahnutí tejto hranice posielame 2 300 Eur na účet Tesco Anjela!