Vaše príbehy 19: Pomoc našich obchodov počas celoplošného testovania

12. novembra 2020

Sme hrdí na to, že nezabúdate pomáhať svojim komunitám a robiť všetky tie drobnosti, ktoré robia Slovensko lepšou a krajšou krajinou. Vážime si každú pomoc, pretože aj tá najmenšia má obrovský význam. Naša pomoc bola potrebná viac ako kedykoľvek predtým aj počas celoplošného testovania, kedy počas dvoch víkendov podali pomocnú ruku aj naši kolegovia z obchodov.

Zo supermarketu v Poltári sme darovali potraviny na prípravu pokrmov pre dobrovoľníkov, ktorí testovali obyvateľov Slovenska. Darovali sme rôzne potraviny, z ktorých členka mestského zastupiteľstva varila 2 jedlá počas celoplošného testovania.

Kolegovia z hypermarketu v Trnave darovali odberným miestam v okolí malé občerstvenie. „Nachystali sme balíčky (do TESCO krabíc) s ovocím, pribalili sme croissanty a minerálne vody. Vybrali sme odberné miesta do 1 km od nášho hypermarketu a počas večernej prestávky, ktorú mali oficiálne naplánovanú na 18:00-19:00 som rozniesol občerstvenie pre tých, ktorí celý deň stáli na nohách, aby otestovali ľudí, ktorých majú od rána neúrekom. Veľmi pekne nám ďakujú, že sme si na nich aspoň takto spomenuli a že mohli aspoň trochu dobiť baterky v podobe vitamínov,“ povedal Marián Jakubička, riaditeľ hypermarketu.

Náš hypermarket v Partizánskom pomohol pri celoplošnom testovaní mestu Partizánske. Mestu odovzdal dar v v hodnote 245 €, v ktorom sa nachádzalo ovocie aj zopár sladkostí, ktoré dodali dobrovoľníkom potrebnú energiu.

Hypermarket v Myjave zase pomohol mestu Myjava produktovým darom v podobe množstva minerálnych vôd.

Počas celoplošného testovania pomohol aj supermarket v Nesvadoch. Ten dobrovoľníkov zásobil pitným režimom, konkrétne 32 kartónmi minerálnej vody a 16 kartónmi kofoly, ktoré im vystačili na hydratáciu členov odberného tímu počas dvoch víkendov.

Supermarket v Bošanoch pomohol 2 obciam – Krásnu a Čeladinciam. V oboch prípadoch odovzdali obciam dar v hodnote 35 € vo forme hrozna, banánov a minerálnych vôd.

Kolegovia z hypermarketu na Zlatých Pieskoch v Bratislave zase zabezpečili pitný režim pre odberné miesta v Ružinove.