Vaše príbehy 20: Poďakovanie kolegom, ktorí sa stali dobrovoľníkmi pri celoplošnom testovaní

19. novembra 2020

Vládou pripravované celoplošné testovania na ochorenie COVID-19, ktoré sa uskutočnilo počas prvých dvoch novembrových víkendov si vyžadovali zapojenie množstva ľudí na rôzny druh činností. Medzi nimi bolo napríklad zabezpečovanie administrátorov, ktorí budú registrovať ľudí prichádzajúcich na test či iných dobrovoľníkov, ktorí budú dohliadať na hladký chod testovania.

Sme hrdí nielen na kolegov, ktorí počas tohto náročného obdobia pomáhajú zákazníkom či ohrozeným skupinám obyvateľstva v rámci našej menšej a väčšej podpore komunít, ale aj na tých z vás, ktorí sa vo svojom voľnom čase venujú ďalšej pomoci. Veľkú pomoc a odhodlanie ukázali aj mnohí naši kolegovia, ktorí sa sa rozhodli stať dobrovoľníkmi počas celoplošného testovania a pomôcť tak v náročných časoch.

Menovite ďakujeme Beáte Stankovičovej, Janke Baculíkovej,  Renáte Belicovej, Dušane Miklošovej, Daniele Horváthovej, Sabíne Bellovej, Tatiane Žigovej, Šimonovi Kaščákovi, Janke Polákovej, Ľubošovi Gottwaldovi a Sabíne Szabadosovej.

Ste pre nás inšpiráciou.