Oznam od Martina Kuruca: Pokračujeme v raste

10. decembra 2020

Milé kolegyne, milí kolegovia,

som nesmierne rád, že sa nám dnes v Trnave podarilo otvoriť našu druhú predajňu Žabky na Slovensku. Nový obchod Žabka na ulici L. van Beethovena v Trnave ponúka na ploche 82 metrov štvorcových široký sortiment potravín a produktov dennej spotreby, vďaka čomu budú mať zákazníci nákup hotový za pár minút. Najmä pre obyvateľov okolitých bytových domov sú potraviny Žabka doslova „na skok“ blízko. Kedykoľvek v priebehu dňa sa tak môžu vybrať na rýchly nákup. Mnohí zákazníci Žabky oceňujú práve možnosť rýchlo a jednoducho si dokúpiť tie potraviny, ktoré im zrovna chýbajú na prípravu ich obľúbeného jedla.

O prevádzku novej predajne v Trnave sa bude starať sympatický mladý pár z Trnavy so skúsenosťami z maloobchodu – Viktória Hložeková a Miroslav Vizváry, ktorých by som rád privítal medzi nami a zároveň im poprial veľa úspechov a verných zákazníkov. Stále sme však len na začiatku našej plánovanej expanzie franchisingovej siete Žabky. Veľmi sa preto teším, že už čoskoro sa táto sieť rozrastie o ďalšie obchody.

Pred Vianocami prichádzame aj s ďalšími skvelými správami. Služba Tesco Online Nákupy bude od piatku 11.12. pre zákazníkov ešte dostupnejšia. K HM Lamač, kde sme službu spustili na začiatku decembra, sa pridáva aj HM Trnava, vďaka čomu budú online nákupy dostupné aj v Dunajskej Strede, Nových Zámkoch či Topoľčanoch. Službu tiež rozširujeme aj na strednom Slovensku. Od pondelka si môžu zákazníci nakúpiť potraviny online aj v Brezne, Hriňovej, Detve, Žiari nad Hronom, Liptovskom Mikuláši, Liptovskom Hrádku a Bánovciach nad Bebravou. Najobľúbenejšia služba dovozu potravín, drogérie či potrieb pre domácnosť tak bude celkovo dostupná pre 1,1 milióna domácností a 2,8 milióna ľudí na Slovensku.

Našou prioritou pred Vianocami je naďalej prinášať bezpečnejší nákup pre všetkých. Zákazníci si môžu vybrať z viacerých bezpečných spôsobov nakupovania, vrátane Tesco Online Nákupov, služby Klikni a Vyzdvihni alebo bezkontaktných nákupov so Scan & Shop v našich obchodoch, kde nájdu všetko pod jednou strechou.

Obrovské ďakujem patrí všetkým kolegom za vaše mimoriadne nasadenie a obetavú prácu, vďaka ktorej sme ešte bližšie k zákazníkom a pomáhame im užiť si Vianoce najviac, ako je to v aktuálnej situácii možné.

Ďakujem,

Martin