Vaše príbehy 22: Podpora nemocnice v Nitre, Boccia turnaj priateľstva v Rožňave a podpora ľudí v núdzi v Dunajskej Strede

12. decembra 2020

Sme hrdí na to, že spolu s nami nezabúdate pomáhať svojim komunitám a robiť všetky tie drobnosti, ktoré robia Slovensko lepšou a krajšou krajinou. Vážime si každú pomoc, pretože aj tá najmenšia má obrovský význam.

Budeme radi, ak sa s nami podelíte o to, ako ste Vy alebo Váš obchod pomohli komunite. Potešíme sa aj akémukoľvek poďakovaniu od kolegov či zákazníkov, ktoré Vás povzbudilo. Stačí, ak vyplníte tento krátky formulár alebo nám napíšete na mojetesco@tesco.com.

Podpora fakultnej nemocnice v Nitre

Predstaviteľom vedenia nemocnice a chirurgickej kliniky odovzdalo OZ Integrácia v našom mene rôznu materiálnu pomoc a produkty z Tesca pre zdravotnícky personál, ako vyjadrenie našej vďaky a podpory za ich obetavé dlhodobé nasadenie v prvej línii pri záchrane životov. Pre deti vybraných zamestnancov odovzdali špeciálny dar – poukaz na zájazd za Cristianom Ronaldom do Juventusu Turín.

Veľmi nás teší srdečná spätná väzba zo strany vedenia kliniky, ktoré vyzdvihlo význam našej spolupráce. Veľmi pekne ďakujeme za vašu veľkodušnú podporu našich aktivít a tešíme sa na ďalšie vydarené spoločné projekty,“ napísal Slavomír Krafčák, riaditeľ OZ Integrácia.

Boccia turnaj priateľstva v Rožňave

Tesco v Rožňave podporilo Boccia turnaj priateľstva, ktorého sa zúčastnili klienti domovov sociálnych služieb.

Turnaja sa zúčastnili 3 trojčlenné družstvá – klienti z BARBORKY v Rožňave, z JASANIMA – DSS a z organizačnej súčasti AMALIA – DSS v Rožňave. Po úvodnom privítaní sa družstvá oboznámili s pravidlami hry. Niektorí už pravidlá poznali, niektorí sa s touto hrou stretli prvýkrát v živote. Zápolenie prebiehalo v priateľskom duchu a výhru si odniesli klienti BARBORKY.

Touto cestou patrí vďaka organizátorom turnaja, ako aj Mestu Rožňava za finančnú dotáciu. Vďaka patrí aj supermarketu Tesco, ktoré podporilo turnaj materiálnym darom,“ poďakovali organizátori webovej stránke mesta Rožňava.

Podpora ľudí v núdzi v Dunajskej Strede

Od leta sa už viackrát uskutočnila zbierka, ktorá pomáha Farskej charite v Dunajskej Strede, a to napríklad v dvoch predajniach dunajskostredského reťazca Lidl, kde svoju pomoc môžu nechať nakupujúci od októbra alebo zbierka v obchodoch Tesco, ktorá trvala celý mesiac. „Z týchto predajní z času na čas prevezmeme tam zhromaždenú zbierku tovarov. Tie potom rozdelíme medzi odkázanými, rodinami žijúcimi v ťažších životných pomeroch,“ povedal vedúci charity György Bugár a poďakoval sa všetkým, ktorí pomáhajú tým, ktorí to potrebujú.

Zdroj: roznava.sk, dunajskostredsky.sk

Foto: roznava.sk, dunajskostredsky.sk