Žabka už aj v centre Bratislavy

11. februára 2021

Veľmi nás teší, že aj v novom roku pokračujeme v expanzii a v krátkom čase otvárame už druhú predajňu Žabky v Bratislave a zároveň tretiu na Slovensku. Nový obchod Žabka na Kamennom námestí v priestoroch obchodného domu nahradí pôvodnú prevádzku Tesco Minútka. Obchod o rozlohe 93 štvorcových metrov prináša rýchly nákup bez kompromisov vďaka starostlivo vyberanému sortimentu. Zákazníci tak vybavia nákup v priebehu niekoľkých minút. Nový obchod budú mať „na skok“ obyvatelia a návštevníci historického centra Bratislavy, či pracujúci, ktorí cez bratislavské Staré Mesto prechádzajú. Na Kamennom námestí obslúžime zákazníkov naďalej aj v obľúbenom Tesco hypermarkete so širokým sortimentom čerstvých i trvanlivých potravín či ďalších výrobkov každodennej spotreby.

Ďalšou užitočnou službou, dostupnou pre zákazníkov v okolí Žabky na Kamennom námestí, bude možnosť nakúpiť si prostredníctvom donáškovej mobilnej aplikácie Bolt Food. Samozrejmosťou je rýchle doručenie – po objednávke vybratých potravín bude nákup doručený kuriérom pred dvere zákazníka v časovom intervale desiatok minút. Platba prebieha bezkontaktne, prostredníctvom platobnej karty v mobilnej aplikácii Bolt Food.

O prevádzku novej predajne v srdci Bratislavy sa bude starať ambiciózny podnikateľ Miroslav Prymus, ktorý má bohaté skúsenosti z maloobchodných reťazcov, či z oblasti exportu a logistiky. Radi by sme ho touto cestou privítali v našej Tesco rodine a popriali mu veľa úspechov a verných zákazníkov.

Stále sme však len na začiatku našej cesty na Slovensku. Veľmi sa preto tešíme, že už čoskoro sa sieť Žabka rozrastie o ďalšie obchody, o čom vás budeme samozrejme priebežne informovať.

Tím Žabka