Online diskusia na tému Ženy v ekologickom podnikaní už zajtra

15. februára 2021

Srdečne vás pozývame na 3. diel série WeTALK, ktorú prináša Coworking Cvernovka v spolupráci s Nadáciou Tesco. WeTALK je panelová diskusia, ktorá sa sústredí na aktuálne témy v spoločnosti. Moderátorskej úlohy sa zhostí Frederika Halászová. Diskusia prebehne v utorok 16. februára medzi 18.00 – 19.30.

WeTALK je panelová diskusia, ktorá predstavuje úspešné ženy z rôznych oblastí spoločnosti, ako je podnikanie, kultúra, umenie či médiá. Podujatie prebehne online na facebookovej stránke Coworkingu Cvernovka. Tretí diel série je venovaný ženám v ekologickom podnikaní, ktoré je ohľaduplné tak k ľudom, ako aj k planéte.

Do diskusie prijali pozvanie speakerky:

Daniela Zvalová z U dobrožrúta

Barbora Gažová z Mylo

Katarína Hutyrová z Nosene

U dobrožrúta je prvá zero waste pekáreň s obchodom s dizajnovými eko produktami. Ponúka čerstvé kváskové a bezlepkové vegan pečivo, vegánske a bezlepkové koláčiky, produkty na váhu od eshopu Bezodpadu a dizajnové ekologické produkty pre život a domácnosť.

Mylo je ručne vyrábaná kozmetika inšpirovaná prírodou. Je určená pre všetkých, ktorí sa chcú starať o svoju pokožku v súlade s prírodou.

Nosené je netradičný second-hand s noseným a upcyklovaným oblečením s príbehom za fér cenu. Oblečenie je tu vždy voňavé a hygienicky čisté. Nájdete ho v kamennej predajni aj na e-shope.

Diskusia je bezplatná a počas podujatia bude priestor aj na otázky z publika. Diskusiu bude opäť moderovať Frederika Halászová.