Žabka otvára svoje ďalšie predajne

23. februára 2021

Milé kolegyne, milí kolegovia,

veľmi ma teší, že aj v tomto roku pokračuje tím Žabky v expanzii. Na Slovensku sme v krátkom čase otvorili už druhú predajňu Žabky v Bratislave a zároveň tretiu na Slovensku. Nachádza sa na Kamennom námestí, v obchodnom dome Prior Bratislava – na mieste pôvodnej Tesco Minútky.

Tento týždeň čaká  Žabku otváranie ďalších dvoch obchodov, a to v Bratislave a Šamoríne.

Ďalší nový obchod Žabka otvárame už dnes a nájdete ho v centre hlavného mesta na Špitálskej ulici, neďaleko Krajského riaditeľstva policajného zboru. Na predajnej ploche o rozlohe 135 štvorcových metrov bude pre zákazníkov k dispozícii 2 300 výrobkov, čím sa obchod stane zatiaľ najväčšou predajňou našej franšízy na Slovensku. Novú prevádzku budú mať „na skok“ obyvatelia, pracujúci či návštevníci historického centra Bratislavy, ktorí cez bratislavské Staré Mesto prechádzajú. Ďalšou užitočnou službou dostupnou pre zákazníkov v okolí Žabky na Špitálskej ulici bude možnosť nakúpiť si prostredníctvom donáškovej mobilnej aplikácie Bolt Food. Samozrejmosťou je rýchle doručenie – po objednávke vybraných potravín nákup doručí kuriér až k dverám zákazníka v časovom intervale desiatok minút.

V piatej predajni Žabky na Slovensku si budú môcť zákazníci nakúpiť už tento piatok. Nachádzať sa bude v širšom centre Šamorína na ulici Hlavná 19. Obchod s rozlohou 94 štvorcových metrov prinesie rýchly nákup bez kompromisov vďaka starostlivo vyberanému sortimentu približne 2 000 výrobkov. Zákazníci tak vybavia nákup v priebehu niekoľkých minút.

Darí sa aj nášmu tímu Žabky v susednom Česku, ktorý vo februári otvára až štyri nové predajne. Expanzia Žabky, či už na Slovensku alebo v Česku, sa v tomto kalendárnom roku rozhodne nekončí a ja sa už teraz teším na to, ako s vami budem zdieľať ďalšie novinky.

Rád by som touto cestou privítal všetkých nových kolegov v našej Tesco rodine. Novým franchisingovým spolupracovníkom, čerstvo nastúpeným kolegom Žabky, ako aj jej celému tímu na Slovensku aj v Česku prajem veľa úspechov a verných zákazníkov.

Martin Kuruc