Charitatívne nákupy s Patrikom Hermanon

23. septembra 2021

Počas tohto týždňa prebiehali v Hypermarkete Púchov charitatívne nákupy s Patrikom Hermanon na podporu detí z rodín v núdzi. Podobný charitatívny nákup sa uskutoční aj budúci týždeň na prevádzke v Spišskej Novej Vsi.

Projekt charitatívnych nákupov vznikol ako súčasť Občianskeho združenia Štvorlístok deťom, ktorý je na Slovensku známy organizovaním letných táborov pre deti s ťažko skúšaných rodín, siroty, polosiroty a týrané deti. Ide o ďalšiu formu podpory deťom v podobe nákupu potravín, hygienických pomôcok a čistiacich potrieb, školských potrieb a oblečenia.

Dňa 20. až 21. septembra si Patrik Herman spolu aj s pani učiteľkami a pani riaditeľkou Základnej školy J. A. Komenského v Púchove pripravili na rodičov detí prekvapenie a pod vymyslenou zámienkou ich zavolali do školy. Následne spolu za prítomností detí aj rodičov zrealizovali veľký nákup. V pondelok sa pomoc dostala detičkám – Kristínke, Silvinke a Marekovi a počas utorkových nákupov to bola 10-ročná Juditka. Aj my sme tejto aktivite pomohli darovaním produktov prostredníctvom Drobného darcovstva v hodnote 168 eur. Sme veľmi radi, že charitatívne nákupy sa Patrik Herman opätovne rozhodol organizovať práve u nás a o týždeň 1. októbra sa opäť vidíme s ďalšou rodinkou na prevádzke v Spišskej Novej Vsi.

Pripájame aj milé poďakovanie od Patrika Hermana: „Ďakujem za spoluprácu, za darčeky, ktoré ste ešte navyše pre deti pripravili a skvelý prístup. Pán riaditeľ Adam Kajan to pripravil naozaj úžasne.“