Nová Jesenná kampaň F&F

5. októbra 2021

Išla som len po penu do kúpeľa

Naša najnovšia kampaň je ukážkou už tradičného fotografovania štýlovej módy. Spojenie predmetov každodennej potreby a pútavých cien so zvýšenou estetikou posilňuje záväzok našej spoločnosti v oblasti hodnôt, kvality a každodennej spotreby produktov.

Vyzerať a cítiť sa sebavedomo môžete aj bez nadmerných výdavkov a to výlučne iba v kolekcii F&F. Tesco je toho dôkazom. Od klasických ťavích plášťov až po huňaté kabáty, džínsy každého strihu, ktoré sú vhodné pre kanceláriu, až po hodvábne topy a podpätky či teplákové súpravy. Existuje len malé spektrum supermarketov, ktoré v skutočnosti zapôsobili rovnako štýlovo a pohodlne ako sortiment F&F.

Hlavným kampaňovým vizuálom tejto jesene sú kárované šaty, ktoré dokonale podčiarknu každý typ postavy. Doplnkom sú členkové kozačky nazývané aj ako ´´boots´´, ktoré sú favoritom nie len tejto sezóny, ale sú vhodné aj za každého počasia.

Na mediálnej kampani sme tento rok nešetrili. Už obvykle nás môžete vidieť na vonkajších plochách ako sú bigboardy, alebo doublebigboardy v štyroch najväčších mestách na Slovensku. Taktiež budeme zastávať miesto na rôznych autobusových zastávkach, polepoch na električkách a aj v článkoch v rôznych printových médiách.

Príďte si pre inšpiráciu a nahliadnite spoločne s nami na pár zaujímavých kúskov v rôznych cenových reláciách.

Nová kolekcia je dostupná vo všetkých našich oddeleniach od 1. októbra 2021.

F&F 😊