25 rokov Tesca: 19. prekvapenie

11. októbra 2021

Program Vy rozhodujete, my pomáhame: 10 projektov získa extra podporu vo výške 1300 EUR.

Už 25 rokov podporujeme komunity, vo všetkých regiónoch, kde pôsobíme. Teší nás, že práve program Vy rozhodujete, my pomáhame sa stal jedným z najobľúbenejších grantov pre komunity na Slovensku. Svedčí o tom aj rastúci počet organizácii aj jednotlivcov, ktorí sa chcú zapojiť, záleží im na okolí a posielajú nám svoje nápady. Doteraz sme dostali takmer 3800 nápadov, z nich sme finančne podporili až 1617 projektov.

Preto sme sa rozhodli, že pri príležitosti 25. výročia Tesca a okrúhlej 10. edície programu získa navyše 10 prihlásených organizácii extra podporu vo výške 1300 eur. Vyberie ich nezávislá komisia a naši kolegovia v špeciálnom hlasovaní. Tesco tak podporí lokálne projekty sumou v hodnote až 183 000 eur.

Miestne organizácie, samosprávy, školy či neziskové organizácie môžu prihlásiť svoje projekty zamerané na zlepšenie života vo svojom okolí online na webstránke grantu od dnes 11. Októbra až do 14. novembra 2021. Víťazné projekty môžu získať podporu až do výšky 1 300 eur.

Oslovte preto ľudí zo svojho okolia, aby sa zapojili a zároveň ukážte, ako vám záleží na svojej miestnej komunite.

Je tu opäť príležitosť zapojiť sa do programu a podeliť sa o informácie o programe s každým, kto môže mať dobrý nápad, či aktivitu, ktorou by mohol pomôcť podporiť miestnu komunitu. Nebojte sa osloviť čo najviac neziskových organizácií, miestnych skupín, či ľudí, ako je to len možné! Vaša podpora je to, čo robí tento program výnimočným.

Podrobné informácie o prihlasovaní projektov nájdete na tomto linku  .