Predvianočné nakupovanie v F&F so zľavou 20% na všetko oblečenie

10. novembra 2021

Doprajte si vianočné nakupovanie bez stresu a v predstihu. Urobiť radosť blízkym je skvelé, no nemal by tomu predchádzať stres. Ideálne je spraviť si včas jednoduchý zoznam s menami, komu chceme niečo kúpiť a pozrieť sa naň spätne. Figurovať by na ňom mali ľudia, ktorých skutočne máme radi. Môže sa stať, že kolegyňa z druhého poschodia, okolo ktorej denne len chodíte a prehodíte pár slov,  ten malý darček „len aby bol“ ani nečaká.

Darčeky sú o radosti, nie o povinnosti a preto možno svoj zoznam tento rok zúžite. Ku každému menu si potom môžete včas a postupne zapisovať nápady s darčekmi, ktoré by ich mohli potešiť.

Počas tohto predvianočného obdobia však zažívame aj množstvo zbytočných stresov. Nalaďte sa na Vianoce a do nového roku spolu s F&F.  Sústreďte sa na dôležité veci, ktoré vám pomôžu pri výbere tých správnych darčekov a s prežitím príjemných sviatkov.

V F&F nájdete všetko pod jednou strechou. Aj tento rok na vás čaká rozmanitý sortiment od kabátov a búnd až po vianočné pyžamá pre celú rodinu. Pre malých aj veľkých nájdete rozprávkové Disney oblečenie a tešiť sa môžete aj na papuče a doplnky s vianočnou tematikou. Potešte svojich najbližších aj bižutériou, ktorá môže byť krásnym trblietavým prekvapením pod stromčekom.

Nakúpte v období od 10.11. do 14.11.2021 a ušetríte až 20 % na všetko oblečenie, obuv a doplnky s vernostnou kartou Clubcard.

Ponuka platí od 10.11. do 14.11.2021 iba pri predložení karty Clubcard a vzťahuje sa aj na bižutériu a už zľavnené položky v F&F.

Tešíme sa na Vás,

F&F