25 rokov Tesca na Slovensku: 25. prekvapenie

22. novembra 2021

Tesco je skvelým miestom na prácu a nakupovanie vďaka všetkým kolegom a kolegyniam, ktorí v Tescu pracujú. Práve pre vás sme pripravovali každý týždeň jedno prekvapenie, aby sme dvadsaťpäťku Tesca oslávili spoločne. Prišiel čas na posledné prekvapenie, ktoré je zároveň vyvrcholením našich osláv – Tesco a Tesco Anjel magazín!

Počas uplynulých mesiacov ste mali možnosť zapojiť sa do rôznych súťaží, prečítať si rôzne zaujímavosti  či zistiť, ako vyzerala naša spoločnosť pred štvrťstoročím. Sme veľmi radi, že je naším posledným prekvapením práve Tesco a Tesco Anjel magazín, ktorý ešte viac zdôraznil naše silné vzájomné prepojenie medzi záujmom našich zákazníkov, skvelou prácou našich kolegýň a kolegov aj pomocou komunitám i celej planéte. Magazín budete už čoskoro môcť držať v rukách aj vo vašom obchode, distribučnom centre aj na centrálnej kancelárii.

Vďaka magazínu sa spoločne vrátime späť v čase a zaspomíname si napríklad na prvé otvárania našich obchodov, spoznáme bližšie našich lídrov prostredníctvom zaujímavých aj vtipných faktov či prinesieme inšpiráciu na rôzne výlety, filmy či knihy od kolegov po celom Slovensku. Rovnako predstavíme komisiu nášho Tesco Anjela, príbehy našich kolegov aj inšpiratívneho kolegu Arpáda, ktorý neváha pomôcť, keď to je potrebné. Veríme, že sa vám bude magazín páčiť minimálne tak ako nám.

Predtým, než dorazí magazín aj na vašu prevádzku, vám prinášame jeho digitálnu verziu, ktorú nájdete nižšie.

Príjemné čítanie!

Tesco a Tesco Anjel magazín_časť 1

Tesco a Tesco Anjel magazín_časť 2

Tesco a Tesco Anjel magazín_časť 3

Tesco a Tesco Anjel magazín_časť 4